gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Nişan abiye modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

nişan nişan elbisesi nişan abiye modelleri abiye elbiseler burada.nişan günü düğün kadar gösterişli olmasada sizin giyeceğiniz kıyafetle gösterişli olmanız şart,evliliğe atılan ikinci büyük adımdır ve düğün gibi özel olmalı.Nişan saç modeliniz, taktığınız takılar ve nişan elbiseniz bir bütün olarak sizi prenses gibi göstermeli.nişan gününde şıklık ve zarafeti bir arada yansıtmak isteyen melekler için bir birinden güzel ​nişan abiye modelleri konumuzda.

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

cok güseller cok begendim :D:D emegine saglik canim....

Nişan abiye modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nişan Yastığı Modelleri

Nişan Yastığı Modelleri

altın yastığı modelleri nişan yastığı modelleri nişan tepsisi yastıkları Yüzük merasimi için nişan yastıkları veya yüzük tepsileri kullanılır. Küçük beyaz bir yastığınız varsa onu kurdelelerle ve yapma güllerle bağlayabilir, yüzükleri de yanına iliştirebilirsiniz. Veya beyaz dantel bir örtü ve kurutulmuş (damat adayının hatıralarından) veya yapma güller ile şık bir tepsi hazırlayabilirsiniz....
  2. Dantel Nişan Bohçası Modeli

Dantel Nişan Bohçası Modeli

damat bohcası modelleri bohça modelleri nişan bohçası dantel nişan bohçası bohça ve yapılışı Dantel işiyle yapılan son derece şık ve zarif nişan bohçası modelini ve modelin açıklamalı yapılışını çeyiz hazırlığında olan tüm gelin adayı genç kızlar için paylaşıyor, kolaylıklar diliyorum:) Yapımı: Bohçanın ortasındaki kare parça için 292 zincir çekilerek 96 kutucuk yapılır. Model şemaya göre...
  3. Nişan saç modelleri

Nişan saç modelleri

nişan saçı nişan saç modelleri saçı modelleri 2011 saç 2011 bayan nişan saç modelleri 2011, nişan saçı, nişan saçları, nişan saç modelleri 2011 bayan, nişan saç, nişan saç modeli, nişan saç modelleri topuz, 2011 nişan saç modelleri, Nişan hazırlıkları yapan Melek'lerimize ve bizi ziyaret eden misafirlerimize özel, yılın en şık nişan saç modellerinden örnekler sunuyoruz sizlere :)
  4. Nişan için harika abiye modelleri 2012

Nişan için harika abiye modelleri 2012

Nişan törenlerinde giyilebilecek en şık tasarımlara sahip abiye modellerini, evlenmek üzere olan genç meleklerim için sunuyorum. Gelinlik kadar önemli bir yere sahip olan nişan abiye modellerinin seçimi konusunda sıkıntı çeken arkadaşlarımızın mutlaka göz atmaları gereken nişan abiye modellerini bir galeri halinde sunuyorum kızlar...
  5. nişan elbisesi modelleri arıyorum

nişan elbisesi modelleri arıyorum

selamlar yakın bir zamanda nişanım olacak nasıl bir nişan elbisesi giymeliyim henüz karar veremedim nişan bir salonda olacağı için bana gösterişli nişan elbisesi modelleri tavsiyelerinde bulunurmusunuz

Sayfayı Paylaş