gebe
  1. su meleği

su meleği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

nişanımda ne giymeliyim...

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında su meleği tarafından paylaşıldı.

nişanımda ne giymeliyim nişanım da ne giymeliyim hala karar veremedim :( uzun bi elbise giymek istemiyorum lütfen bana birşeyler önerebilirmisiniz

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nişan merasiminiz aile arasında sade bir kutlama ile yapılacaksa evet mini nişan elbisesi hoş olabilir. Şayet kalabalık bir davetli grubu katılacak ise ve bir salonda yada özel bir mekanda yapılacaksa, nişan tuvaleti giymeni öneririm :)

Al sana bir kaç tane mini nişan elbisesi canım :)

Umarım beğenirsin :D:D Şimdiden mutluluklar dilerim:)

Young bride bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bende arkadaşıma katılıyorumm. aile arasında küçük bir nişsan olacaksa kısa abiye tarzı elbise tercih edebilirsin. ama salonda düşünüyorsanız uzun güzel bir abiye seçebilirsin mutluluklar dilerim. darısı bekarlara :D:D

nişanımda ne giymeliyim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte ne giymeliyim?

işte ne giymeliyim?

Yalnız değilsiniz. Son yıllarda işte rahat giyim kavramının gündeme gelmesiyle; pek çok sektörde çalışanların rahat giyim uygulamalarında sıklıkla hata yaptıklarını, iş yaşamında profesyonel giyim standartlarından uzaklaşmış olduklarını görüyoruz. Pek çok çalışan giyimde tasarım öğelerinden ve görüntülerinin düşünce, duygu ve tavırlarına etkisinden dolayısıyla başkalarının kendilerine...
  2. İşte ne giymeliyim?

İşte ne giymeliyim?

nişanımda ne giymeliyim Çalışan kadınların 'ne giyeceğim?' derdi hiç bitmez! Öyle içinden geldiği gibi giyinmek de olmaz. İnsan kaynakları uzmanları kariyerine önem veren kadınları tercihleri konusunda uyarıyor. Güzel ve farklı kıyafetler giymek işin gereği olsa da; iş yerinde giyinmenin de bir adabı var. Özellikle son yıllarda gündeme gelen 'iş yerinde rahat giyim' kavramı, bazı kadınlar...
  3. ne giymeliyim..!!

ne giymeliyim..!!

merhabalar. adım yasmin(gerçek adım değil)15 yaşıma yeni girdim ve 1.70 boyundayım ve birazda külom var. 57 kiloyum ve istediğim elbiseyi giyemiyorum. bu yüzden külolarımı azda olsa kapatacak kıyafetler söyleyebilir misiniz?? ..Bir de arkadaşlarımın yanında uzun kalıyorum daha kısa gösterecek kıyafetler nelerdir??
  4. Kış için Ne Giymelisiniz ?

Kış için Ne Giymelisiniz ?

bot modelleri bot fiyaları çizme modelleri kışlık aksesuarları hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar yazı geri de bıraktığımız şu günlerde kış kendini artık göstermeye başladı melekler. hatta Türkiye'nin Bazı kesimlerine kar bile yağdı. ee bu günlerde sizde kış için alışveriş yapmaya çıkmadan önce bu yazımızı mutlaka gözden geçirmelisiniz :) Bu sezonun Kışında çok şık görünmek sizin...
  5. Mezuniyet balosunda ne giymeliyim?

Mezuniyet balosunda ne giymeliyim?

Selam arkadaşlar ben bu yıl mezun olacağım ve mezuniyet balosunda ne giyeceğim konusunda hala kararsızım. Bana ne giyeceğim konusunda önerilerde bulunursanız çok sevinirim:)

Sayfayı Paylaş