gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

niye öyle anlamıyorum görüşlernize ihtiyacım var kızlar

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

neyse konuya girelimm

ben fransadan turkıyeye gelin geldim neyse burda arkadaslıklar kurdum bi grup kız var birinide kendıme cok yakın goruyorum neyse ben hep onun yanına giderim otururuz konusuruz guleriz yani cok iyi gecer ve benım evde yalnız oldugumu bılırler ama ben bu kılzarı hep bırlıkte goruyorum bazen evlerde toplanıp kahve icerler gezerler turlamaya cıkarlar hıc benı cagırmazlar ama onlara gittigimdede iyi zaman geciririz peki beni niye cagırmıyorlar anlamıyorumm sorun nerde :smokin::smokin::smokin::smokin:

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Kıyamam ben sana ayyüzlümm ben seni çağırmamaları için hiç bi sebep göremiyorum bence sorun onlarda sen çağırdığında sana geliyolarmı???

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    bi kac kez cagırdım işleri vardı ama yoksa cok iyiler yani ben onlara gittimmi super misafier perverle ne koyacaklarını sasırırlar

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Hmm Sen yinede herkese güvenme şekerim ne olur ne olmaz dikkat etmek lazım. Her çağırdıklarında davet ettiklerinde de gitme yaptığını yapacaklarını her derdini anlatma. Onlar sana senin kadar anlatıyorlarmı bilemem ama, belliki onlar daha önceden tanışmışlar sıkı fıkı dost olmuşlar. zamanla sende onlarla dost olabilirsin ama karakterleriniz uyuşuyormu onlarla bir gözden geçir öyle karar ver..zarar görmeni istemem

5. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ya cnm zaten artık gitmeme kararı aldım ne halleri varsa görsünler

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi sana en yakın dost ve arkadaş herşeyden önce kendi canından bebeğin yanında olucak onunla zaman geçir boşverrr :)

7. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    evet cnm dunyadaki en degerli varlıgım gelcek en önemlisi o ve dünyalar kadar cok sevdigim eşim

8. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    oyy hamişim benim senii istemeyeni sende istemem kıyamam ya sen dert yapma bunları boşverr ...

9. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    gercekten bende mayagım baska dertlerim var hatta bundan katlarca tonlarca daha büyük ve taşıması zor olan ben kafamı bu şeylere yoruyorum aslında nıye yorumyorum dersenız bu evden cıkıp gidebılecegım tek bı ev vardı buda o evdi cunku burayı yasadıgım evi ev olarak degil hapishane gibi goruyorumm gercekten ilk hamılelıgım ve ben hala uzgun hala kırgınım bu hayatta sevinemiyorum bile olmama tek dilegim burdan cekip gitmek ve bigun bu cektiklerimin hesabını o gaddar adama sormak suan bunları yazarken kendımı tutamıyorum aglıyorum kızım senden ozur dılerım hıc mutlu olamıyorumm senıde kendımıde üzüyorumm ama elimde degil o senın deden olacak insan bile diyemiyorum insan bile degil cunku o bir HAYVAN (ksr bakmayın) ondan nefret ediyorum bu evdeki herkesten nefret ediyorum HERKESTENNNNNNNNNNNNNNNNNN hatta yaşamaktan cunku gercekten ben bıktım ya dayanamıyorum hıc birşeye tahammülüm kalmadıııı offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

10. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Canım benim yaa zaten hamileliğin verdiği psikoloji seni çok etkiliyo bunları bu kadar takma kafana canım benim yaa.Hiç bir şey için değmese bile kızın için değer hayat yaşamaya...

O doğduktan sonra minicik ellerini avucuna aldığında herşey boşmuş diyeceksin bak gör...

11. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    inşş cnmm ya kucucuk bi sevince boşuna bile sevinmek istiyorum ya sadece sevınmek ve mutlu olmak ya ben birisinin ölümünü isteyecek kadar kotu degilim onun ölmesinide istemiyorum yeterki bana cektirmesin hayatımda bi yetkisi olsun istemiyorumm :cry:

12. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende de aynı durum olmuştu, onlar seninle iyi vakit geçirirler ama ne de olsa seni kendilerinden görmezler ondan çağırmazlar. sen onlarla anlaşabilirsin ama onların kafa yapısı farklı kendilerini her zaman seninle olunca rahat hissedemzler ama arasıra sen renkli farklı gelirsin onlara...

13. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

aynen öyle şimdi onlar daha önceden arkadaş oldukları için aralarına hemen birini almalarını bekleme...benim de mesela var çok samimi arkadaşlarım onlarla görüşmeyi çok severim bizde aramıza birini almayız neden çünkü böyle daha rahatız kolay kolay güvenecek insan bulunmuyor bu devirde bu senden rahatsız oldukları anlamına gelmez ama dostluk ayrı arkadaşlık ayrı işte...sen yine git görüş sana karşı bişeyleri yoksa

niye öyle anlamıyorum görüşlernize ihtiyacım var kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadi kızlar fikrinize ihtiyacım var!!

Hadi kızlar fikrinize ihtiyacım var!!

Arkadaşlar bir arkadaşımın abisi bir kızla tanışıp nişan yaptı. Kızın anne babası ayrı. O Annesi ile kalıyor.. Nişandan sonra kız bulunduğu şehirden gelip annesiyle oğlanın evinde 10-15 gün kalıp gidiyor. Bir bahane ile (sevgililer dünü, doğum günü vs vs) tekrar gelip yine kalıyorlar. Bu arada sırada tekrarlanıyor. Oğlanla kızkardeşi ailelerinden uzakta kirada bir evde oturup aynı zamanda...
  2. kızlar yardımınıza ihtiyacım var

kızlar yardımınıza ihtiyacım var

kızlar adetim 11 gün gecikti bugün kan testi yaptırdım 0,100 cıktı bu sonuç kesindir dimi erken deildir yani yardımcı olurmusunuz :zarhos::bangin:
  3. Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var

Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var

Merhaba melekler.... Hafta sonu Cumartesi - Pazar günleri sınavım var.... Sizlerden bana dua etminizi istemeye geldim... Duanın her kapıyı açtığı gibi bana bu sınavın sonunda getireceği başarı kapısını da açması için dualarını bekliyorum.... sizleri çok seviyorum kocaman öpüldünüz mutalaka sınavdan sonra sizlere hiç değilse nasıl geçtiğine dair bilgi vericem... Şimdiden dualarınızı...
  4. kızlar acil fikrinize ihtiyacım var

kızlar acil fikrinize ihtiyacım var

ben yaklaşık bir aydır haftada bir gün falan kaşıntı yaşıyodum son bir haftada bu sıklaştı gece gündüz mahvetti beni tahriş oldu falan.çalıştığımdan dolayı doktora gidemedim.eczaneden trosyd krem aldım ve sürmeye başladım ayrıca da anestol diye kaşıntıyı azaltan bi krem aldım kullanıyorum.ama benim şu günler yumurtlama günlerim.acaba spermlere zarar veriyomudur bu kremler.birde mantar...
  5. ödem söktürücüye ihtiyacım var kızlar..

ödem söktürücüye ihtiyacım var kızlar..

Vücudumda ellerimde çok şişkinlik oluyor.Bir rahatsızlığım da yok bana ödem söktürücü bitkisel birşeyler tavsiye edebilirmisiniz lütfen..

Sayfayı Paylaş