Noel karti afilli..

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Noel karti afilli..
noel kartları noel kartı zarfi acmak icin pula tiklayin
Yılbaşında en güzel tebrikk benden size gelioooo :) ama hazıra konmak yok bu tebrikte sizede az iş düşüyor.

yilbasi_kardan_adam1-2195.jpg

Evet melişler buyrun ;

ZARFI ACMAK ICIN PULA TIKLAYIN
EN BÜYÜK KARTOPUNA TIKLAYIN
KARTOPLARI COK AGIR.
ONLARA YARDIM EDIN ÜST ÜSTE KOYMAK ICIN,
SONRA KARDANADAMA TIKLAYIN VE SEYREDIN

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben şahsım adına kartı tamaladım ve tamamlarken de inanılmaz zevk aldım :)))) Sabah sabah o güzel müziğinde sayesinde içime bir huzur serpildi :) Tşkler Belen'im :)

ruyam2-7429.jpg

2011 yılı, tüm dünyaya başta barış, bereket ve sağlık getirsin.

2010 yılı benim için çok kötü geçti. Hatta diyebilirim ki, hayatımın en kötü ve en karanlık günleri 2010'da gerçekleşti. Zira 2011'den çok umutluyum :)

Dilerim ki, 2011 hepimize oldukça uğurlu gelir :)

Sevgilerimle...

Ben şahsım adına kartı tamaladım ve tamamlarken de inanılmaz zevk aldım :)))) Sabah sabah o güzel müziğinde sayesinde içime bir huzur serpildi :) Tşkler Belen'im :)

ruyam2-7429.jpg

2011 yılı, tüm dünyaya başta barış, bereket ve sağlık getirsin.

2010 yılı benim için çok kötü geçti. Hatta diyebilirim ki, hayatımın en kötü ve en karanlık günleri 2010'da gerçekleşti. Zira 2011'den çok umutluyum :)

Dilerim ki, 2011 hepimize oldukça uğurlu gelir :)

Sevgilerimle...

Tşk ederim :) 2011 senin içn mükemmel gececek inş. bizler senin için elimizden geleni yapacagız.. seni seviyoruz:)

Kızlar hepinize tşk ederim resmi tek Rüyammı tamamladı begendiniz mi meleklerim...?

bende tamamladım canım:utan:ama resmini eklemedim...
2011 sana hayal ettiklerine ulaşma fırsatı sunsun, hep yüzün gülsün ,sevdiklerinle beraber nice mutlu yıllara canım
:salıncak:

Benzer Diğer Konularımız !

Geri