gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Normal misin, yoksa anormal misin??? TEST ET!!!

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

acayip testler çekiçler çekiç çekiç resimleri resmi Bu testin sonunda sana bir soru sorulacak. Hemen yanıtla. Durup düşünme. Aklına ilk gelen şeyi söyleyiver. Bu eğlenceli bir 'test'... Ve aynı zamanda biraz acayip (çok acaip)!
    Şimdi... aşağıdaki talimatları olabildiğince çabuk yerine getir. Bir hesabı bitirmeden ötekine geçme.. Yanıtları yazmak veya hatırlamak
    zorunda değilsin. Sadece kafadan hesaplayarak cevap ver.

Şaşıracaksın... Başla:

Aşağıdaki toplamlar kaç ediyor:

89 + 2

12 + 53

75 + 26

25 + 52

63 + 32

Biliyorum! Hesap yapmak zor iş, ama neredeyse bitti...

Hadi tek bir tane daha...

123 + 5

ÇABUK! BİR RENK VE BİR ALET DÜŞÜN!

Aşağıya devam et...

Biraz daha...

Aklınıza kırmızı bir çekiç geldi, değil mi? Eğer verdiğin cevap bu değilse, sen anormal sayılmasa da, farklı bir akla sahip olan %2 insandan birisin. İnsanların %98'i bu alıştırmayı yapınca "kırmızı bir çekiç" diye yanıtlıyor. İlginç değil mi???

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Tatlim bu konu daha evvel hatta birkac kez verilmisti ya :):)

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Tekrarında fayda var:D

Normal misin, yoksa anormal misin??? TEST ET!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuzun büyümesi normal mi?

Çocuğunuzun büyümesi normal mi?

7 yaş tüylenme Büyüme bozukluklarının erken tanısı açısından en iyisi, gelişmiş ülkelerde olduğu gibi, her çocuğun büyümesinin izlenmesidir. Çünkü bilindiği gibi yeterli büyüme sağlığın göstergesidir ve yetersiz büyüme söz konusu olduğunda nedeni araştırılmalıdır. Boy kısalığı veya büyüme bozukluğu nedeniyle değerlendirilen olgularda hormon eksikliğinin saptanması halinde, bu olgulara...
  2. Dostluğunuzu test ettiniz mi? Dostluk Testi!

Dostluğunuzu test ettiniz mi? Dostluk Testi!

birisiyle dostluk kurmak için ne yaparım 1- Dostunuz sizden borç para istedi. a) Bende varsa veririm. b) Bende yoksa çevremden bulur veririm. c) Olmadığını söylerim. 2- Dostunuzla buluşmak üzere sözleştiniz. Ancak buluşma zamanı geldiği halde dostunuz ortalarda yok. Ne yaparsınız? a) Gelmesini beklerim. b) Zamanında gelmediği için kızarım. c) Bir dahaki sefere ben de onu...
  3. ben normal miyim ?

ben normal miyim ?

nedenini inanın bende bilmiyorumm ama şu yüreğim o kadar mutlu kiii sankii bedenimm ona dar geliyor ve dışarı cıkmak istiyorr.... seviyorum cokk seviyorumm sevildiğimi bilmek ve bunu kanımın her damlasında hissetmek...benii o kadar mutlu yapıyor kiii.... her şeyde oo varr....onu tanıdıgımdan beri tek derdim onu daha fazla sevmek hatta cok daha fazla sevmekk istemem.... neredeyse onu alıpp...
  4. sorunum ne normal mi

sorunum ne normal mi

15 yaşındyım 2 aydr adet olmadım anneme sölemeli miyim
  5. Adet Gecikmesi Normal midir?

Adet Gecikmesi Normal midir?

adet gecikmesi nedenleri adet gecikmesi normal midir adet gecikmesi neden olur Regl her kadının ergenlik çağından itibaren geçirdiği aylık periyorlardır melekler. Bu periyotlar kimisinde uzun aralıklarla kimisinde kısa aralıklara gerçekleşir. Ergenlik dönemlerinde düzene girene kadar yoğunluk ya da gecikmeler yaşanabilir. Ancak özellikle kadınlarda meydana gelen gecikmeler bebek sahibi olmak...

Sayfayı Paylaş