gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Numaram gizli numaralara kapalı olduğu halde..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Kızlar Şubat ayında sevgililer günü dolayısıyla alınan telefonu kullanmaya başladığımdan beri .Numaram özel numaralara kapalı olduğu halde numaramı özelden birisi arıyor sürekli bi kaç kere açtım.Hiç ses yok yani birii arasa konuşmasa bile bi uğultu vs. olur bunda hiç bişey yok.Tuzaktır dedim faturama yansır diye açmadım.Açmayınca 1 cevapsız arama flanda yazmıyor.Yani tel. onu çağrı olarak ta kabul etmiyor.Bilgisi olan veya başına aynı olaylar gelen varsa yazsın .Mesela nişanlım nu. gizleyip beni arıyo aranmıyo numara gizli numaralara kapalı diye.

kraliçearı bunu beğendi.
  2. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    ya ben böyle bişeyle karsılasmadım .ama belki özel bi cağrıdır yani ya yanlış olabilir.yada kaçak arıyordur.2sinden biri.sana tavsiyem rahatsız oluyorsan tel nonu değiştir

3. nazlı_85

nazlı_85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    aaa ne ilginç ilk defa duyuyorum bence sor telefonculara yada hattın ne ise onun müşteri temsilciliğine başvur.

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Sorduk ama Bulgaristandan kontür avcılarının kurduğu bi çete varmış öyle dediler..

hülyakur ve kraliçearı bunu beğendi.
  5. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    hımm olabilir.bu devirdede soyan soyana

6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    yaa hiç kimseye güven kalmamış valla ne numaranızı ne isim soyiisim hiçbiyerde vermeyin hele de internette tugce sen hattın hangisiyse müşteri hizmetlerine bi sorsaydın ya

7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    tuğçe acil müşteri hizmetleriyle görüş ve yurt dışından gelen aramaları kabul etme canım baktın olmuyo numaranı değişti. son zamanlarda bu bulgarlardan vs. gibi yerlerden arayanları çok duyuyor çok görüyoruzz amann dikkat derim ben.

8. Ecrinnur

Ecrinnur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım tlf samsung mu, benimkide samsung ve bu tlf da sahte arama modu var seni istemediğin durumlardan kurtarmak için :)) tlf sol tarafındaki ses ayarlarına bi kaç sn. basılı tutunca sahte arama etkinleştiriliyor ve 1-2 dk sonra gizli no dan arama yapıyor :)) ama gerçek bir arama değil tlf sen cevap verene kadar çalıyor
    senin tlf da muhtemelen böyledir ve yanlışlıkla ses ayarlarına basmışsındır :)

incetopuk bunu beğendi.
  9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende böyle bir şeyle karşılaşmadım en iyisi telefoncuya gitmelisin

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cvp

tugce hanım bana da aynısı oluyor bi araştırayım dedim gerçekten ilginç bende bi araştırayım telofonculardan

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben avea kullanıyorum, gizli numaralara kapalı ancak, bugün banada gizli bir çağrı geldi, müşteri hizmetlerini aradım. Sizlerinde belirttiği gibi yurtdışı olabilir dedi ekledi ; santrallerden yada telefon klubelerinden gelen aramalar olabilir, bunlar için bi çözüm yok dedi. Gizli no engellemenin ne manası kaldıysa artık.

12. KARAN

KARAN Forum Okuru

Merhababalar,aynı sorun benim içinde geçerli yaklaşık 3-4 aydır haftada 1 veya 2 kez aranıyorum kapatmazsan uzun süre açık kalıyor cevabını bilen varsa yardımcı olsun,teşekkürler...

13. KARAN

KARAN Forum Okuru

Cihazın özelliğiymiş cevabını buldum
    Menü / Ayarlar / Arama / Sahte arama / Sahte sesli arama'ya girip kapatabilirsin.

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bende ve eşimde de aylardır aynı şey oluyor. Bizim telefonlar da Samsung. Belki de o özellik açık kalmıştır. Bir deneyeyim. Tekrar aranırsam yazarım.

15. sahile uzan

sahile uzan Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.582
    Ödül Puanları:
    113
    şimdi okudum tek bende böyle bieşy sandım ama değilmiş
    hep aynı saatte 10 günde bir felan gelir cevap yok ses yok benimde samsung gizli nolara kapalı olmasına rağmen bilinmeyen yazıyor
    açıyorum arayan numaralardada hiç birşey görünmüyor

ama telefonun özelliği olduğunu yeni duydum deneyeyim tşk.

Numaram gizli numaralara kapalı olduğu halde.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nokia için ( gizli numaralar artık yok )

Nokia için ( gizli numaralar artık yok )

6600 vb telefonlar için geçerlidir.telefon posta kutusundan kullanıcı erişim noktası hat seçilir.e posta adresi girilir.giden e posta adresine telefon numaranız yazılır.kendime gönder seçeneği aktif hale getirilir.posta kutusu türü pop3 seçilerek güvenlik kapatılır. (güvenliği kapatma kısmı çok önemli) ve sonra kurbanın araması beklenir.aradığında hiç açmadan sonuna kadar bekliyorsunuz.arama...
  2. gizli numaraları engelleyin

gizli numaraları engelleyin

artık cep telefonlarından yapılabilen yönlendirmeyle gizli numara çağrıları engellenebiliyor. 1 Ocak 2008 tarihi itibariyle GSM operatörleri üzerinden gizli numarayla arama dönemi sona erdi. Ancak, yine gizli numarayla arama yapılabiliyor. İşte bu sorundan kurtulmak çok basit bir işlemle mümkün olabiliyor. Ancak, cep telefonlarından yapılabilen basit bir işlemle gizli numaralar deşifre...
  3. 2012 avea gizli numaralara kapatma

2012 avea gizli numaralara kapatma

avea gizli numaralara kapatma 2012 avea gizli numaralara kapatma Avea kullanıyorsanız ve hattınızı gizli numaralara karşı kapatmak mı istiyorsunuz ve ne yapacağınızıda bilmiyor musunuz? O halde aşağiıda ki önerilerimizi adım adım takip edin ve uygulayın melek'ler. Avea aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları...
  4. Turkcell İçin Gizli Numaralara Kapatma 2012 Nasıl Yapılıyor ?

Turkcell İçin Gizli Numaralara Kapatma 2012 Nasıl Yapılıyor ?

Turkcell Gizli Numaralara Kapatma 2012 Turkcellde Gizliye Kapatma 2012 Sevgili melekler, Turkcell telefon hattını kullanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Turkcell Gizli Numaralara Kapatma 2012 bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.( Turkcell faturalı hat dakika sorgulama için tıklayınız ).. Gizli bir numaradan aranmak istemiyorsanız hattınızı gizli çağrılara...
  5. Turkcell İçin Gizli Numaradan Arama Nasıl Yapılır Bilgiler Burada

Turkcell İçin Gizli Numaradan Arama Nasıl Yapılır Bilgiler Burada

Turkcell Özel Numara İle Nasıl Aranır Gizli Numara İle Nasıl Aranır Turkcell Sevgili melekler, Turkcell gizli numara engeli nasıl kaldırılır bilgilerinin ardından bu sayfamızda da Gizli Numara İle Nasıl Aranır Turkcell bilgileri bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Gzili numara ile aramak yapmak istiyorsanız; Telefonunuzun ayarlar bölümüne girin. Arama ayarları...

Sayfayı Paylaş