gebe
  1. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43

nurum buyur bebe battaniyesi:)

Konu, 'Battaniye Modelleri' kısmında kraliçearı tarafından paylaşıldı.

tek şiş bebek battaniye modelleri tek şişle bebek battaniyesi bebebattaniyesi kızlar bitmişinide yükleyecem inş şimdilik bu kadar ördüm Eki Görüntüle 4439 resmi büyütmek için üstüne tıklayın

2. Nurum83

Nurum83 Forum Okuru

züpeerrr deniz eline sağlıkta nie pembe kız buu:oppucuk:

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bi ters bi düzmü ayy kime örüyon datlummm

kraliçearı bunu beğendi.
  4. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    asicim tunus işi olmayan bebeğim için hazırlıyorum tek şişle yapılıyo yapımı cok kolay bu sekilde 12 adet yapıp değişik ilmek atma teknikleriyle birleştirmeyi sonrada üzerini işlemeyi düşünüyorum

5. hürremsultan

hürremsultan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kraliçem sende ne marifet var imiş

6. hürremsultan

hürremsultan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  7. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    kız beni alan varya yaşıyor sen ne diyon ehem ehem::çitos::çapkın:

nurum buyur bebe battaniyesi:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dedemİn Battanİyesİ

Dedemİn Battanİyesİ

DEDEMİN BATTANİYESİ Annem göğe çamaşır asmaya gidiyorum diyerek evden çıkmış bir daha eve dönmemişti.Annem belki de bacadan tütmüştü.Annem belki de yan odada bana uyku dikiyordu.Anlaşılan annem gökteki çamaşırları hala kurutamamıştı hele dedemin fil mendili büyüklüğündeki battaniyesini kurusun diye bekliyorsa annem göğe takılı bir çamaşır şarkısı olarak kalacaktı.Dedemle aynı evde...
  2. bebe bisküvi...

bebe bisküvi...

Bebe Bisküvimizin Malzemeleri 10 yemek kaşığı tepeleme un 100 gram oda sıcaklığında tereyağı 1 çay bardağı üzüm pekmezi 1 yumurta 1 tutam vanilya tozuBisküvimizin Yapılışı Bütün malzemeyi karıştırarak pürüzsüz bir hamur elde edene kadar yoğurun. (tadı az gelirse pekmez ilave edebilirsiniz) Bir merdane ile serçe parmağınız kalınlığında açın. Çok ince olmamalı, pişince çok sert olur. Bir çay...
  3. Nur

Nur

Karanlıktan aydınlığa çıkmak kafir için imana, günahkar için hidayete; Nur görmek isyan ve tuğyandan sonra tövbe etmeye, körlükten sonra basirete; salih amele, hayırlı evlada, Kur'an'a ve alime; Nurdan elbise giymek faydalı ilme, bedeninin herhangi bir yyerinden nur çıktığını görmek ilim ve irfanı ile halka faydalı olacak bir erkek çocuğa; Aydınlık bir ortamdan zulmete çıkmak zenginlikten...
  4. nur

nur

Aydınlık, ışık, parıltı. Tanrısal bir güç tarafından gönderildiğine inanılan parlaklık. "Kuru kadın okurken önündeki mezarın bir yeşil nurla tutuştuğunu gördü..."
  5. bebe krep

bebe krep

1 çay bardağı süt 1 yumurta 1 su bardağı kepekli un yada tam buğday unu kuru kayısı ve kuru üzüm Yumurta, süt ve unu hiç pütür kalmayacak şekilde mikser yada çırpma teli ile iyice çırpın. Teflon tavaya çok az sıvı yağ sürüp ısıtın. Bir kepçe hazırladığınız hamurdan döküp tavanın tüm dibine yayın. Alt tarafı pişerken siz üst kısmına kayısıları kesip ağız, kuru üzümlerle göz yapın. Alt tarafı...

Sayfayı Paylaş