gebe
  1. Nejla

Nejla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

O adam sensin..............!!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Nejla tarafından paylaşıldı.

Acılarımın en büyük ilacı

Sen başımın tacı

Aklımı başımdan alan

Beni dertlere salan

O adam sensin

Damağımdaki en leziz tadım

Yıllanmış şarabım

Sensiz çok yalnızım

Bitmeyen kalp sızım

O adam sensin

Hayallerimi süsleyen

Rüyalarımda gezen

Kulaklarımda ses

Yüreğimde ateş

O adam sensin

Sen başıma gelen en güzel,

En tatlı belasın

Hayattaki tek dalımsın

Velhasıl öyle iş de

O adam sensin

Sen benim kıyamadığım

Hiçbir zaman doyamadığım

En güzel *****

Anla iş de be adam

O adam sensin

Hayatımın sonbaharı

Kalbimde ilkbaharımsın

Yaşamamın tek sebebi

Ruhumun tek eşi

O adam sensin.

Şiirlerimde dize

Kadehimde şarapsın

Sigaramda duman

Kalbimdesin her an

O adam sensin

Kardelenejla

07/08/2008

O adam sensin..............!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oysa seni

oysa seni

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Grup 84 - O Sensin

Grup 84 - O Sensin

sana deli bir vücuttan ne beklenirse onu yaptım sarıldım... kendimde değilim sende suçlusu yokki günahsız aşk olmaz yanıldım geldim işte bu hayattan kurtul diye yardım istemiştin benden .! ahh darılmak yok sevdiğim bu senin hikayende senden güzeli var artık adını sorma o sensin... hatırla sen demiştin unutmak kolay olur o zaman haydi unuttur... ahh darılmak yok sevdiğim bu senin hiayense...
  3. Sezen Aksu - O Sensin

Sezen Aksu - O Sensin

O sensin, o sensin Süzülür sabahlar Uyanır hatıralar Gelir iyonya'dan İzmir'in sokaklarına Yasemin kokusuyla Geçmişin dokusuyla Ayrılık korkusuyla Sarılır boynuna Çağırır usulca Unutulmuş saf çocukluğum Gülümser ilk aşkım Hemen hafifler burukluğum Ben oralarda doğdum Köklerim o topraklarda Tarihin sırlarıyla Ölmek isterim orada Acılar, yaslar Gizlenir kuytulara Sonra günahlar Uzanır...
  4. Seksendört - O sensin

Seksendört - O sensin

sana deli bir vucuttan ne beklenirse onu yaptım sarıldım kendimde değilsem eğer suçlusu yok ki günahsız aşk olmaz yanıldım geldim işte bu hayyattan kurtul diye yardım istemiştin benden ahhhhhh darılmak yok sevdiğim bu senin hikayense senden güzeli var artık adını sorma o sensin hatırla sen demiştin unutmak kolay olur o zaman hadi unuttur ahhhhh darılmak yok sevdiğim bu senin hikayense...
  5. Ferdi tayfur- o adam benim

Ferdi tayfur- o adam benim

bir yabanci gibi bakma yuzume terk edip gittigin o adam benim gecmisi bir dusun bakip maziye unuttum dedigin o adam benim ne kadar kucukmus dunya dedigin senide kahretmis gonul verdigin bir zaman askina gulup gectigin perisan ettigin o adam benim bir heves sanip ta duygularimi bir masal sanip ta umutlarimi geriye verip de mektuplarimi maziye gomdugun o adam benim

Sayfayı Paylaş