gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

O Gözlerini

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: O Gözlerini
    her gece işgaline uğradığım yalnızlıklarda gözlrini sevdim o gözlerini ahhh ahhh

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: O Gözlerini

En güzel bölümünü almışsın annem :) Teşekkürler

O Gözlerini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gözün göremediği o anlar

Gözün göremediği o anlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Grup Koridor - Senin O Gözlerin Var Ya

Grup Koridor - Senin O Gözlerin Var Ya

Beni biraz anlasaydin nolurdu. Gecelerim gündüzlerim kayboldu. Oysa düslerim vardi içimde yarim kaldi. Benligimi benden aldi. Yasanacak çok sey vardi askina esir kaldi. Artik sana dönemem ki. Oysa düşlerim vardı içimde yarım kaldı. Benliğimi benden aldı Yaşanacak çok şey vardı askina esir kaldi. Artik sana dönemem ki. Senin o gözlerin varya, herseyi bitirdi. Yazik ettin geçen günleri. Hani...
  3. Arif Sağ - O Kas O Göz

Arif Sağ - O Kas O Göz

şeherde bir bülbül öter yarın bağında o kaş o göz o dil o dış gül açmış yanağında ballar var dudağında yanarım ağlarım on üç on dört çağında o kaş o göz o dil o dış gül açmış yanağında ballar var dudağında gümüşten kemeri incecik bellerinde o kaş o göz o dil o dış kına var ellerinde yanarım ağlaram on üç on dört çağında o kaş o göz o dil o dış gül açmış yanağında ballar...
  4. Grup Koridor - Senin O Gözlerin Varya - Akor

Grup Koridor - Senin O Gözlerin Varya - Akor

esir düştüm akor senin o gözlerin varya akor koridor senin o gözlerin varya notaları solo solo notaları F# G Beni biraz anlasaydın n'olurdu F# G Gecelerim gündüzlerim kayboldu Bm F# Oysa düşlerim vardı, içimde yarım kaldı Em G Benliğimi benden aldı F# Yaşanacak çok şey vardı Em Aşkına esir kaldı G F# Artık sana dönemem ki Nakarat Bm F# Senin o gözlerin var ya, her şeyi...
  5. Bende O Göz Varmı Deyiminin Anlamı

Bende O Göz Varmı Deyiminin Anlamı

Bende O Göz Varmı Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını merak ediyorum :)

Sayfayı Paylaş