gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

o sımdı burda olmalı

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

Uyandım birden seninle, Gece üçü bulmamış.. Bir bulut durdu gözümde,
    Hasret bize uymamış...

Belki de hikaye tüm yaşamım.. Ne kadar uzunsa, kısa bir o kadar da. Sensizlikte cümleleri susuyor bu hikayenin, dillenmiyor, söylenmiyor. Hiç bir şeyin yerini bulamıyorum sensiz. Herşey yitik, her şey kırık, yarım, eksik..

Bu şehir neden yabancı gelir bana, bilmezsin. Yokluğunda hiç görmedin ki bu şehri.. Gözyaşlarım yüreğimden her zerreme nasıl dolar, bilmezsin. Sensizliğimde, sen hiç görmedin ki beni..

Öyle deli bir fırtına ki hasretin, bakıyorum, görmüyorum, duyuyorum, işitmiyorum..

Ama her düştüğümde kalkıyorsam ayağa, her ağladığımda gülüyorsam içten içe, sensin sebebi..

Yalnızlığa her takılıp kaldığımda sen dolduruyorsun sessiz bakışlarımı...

Kalp kalbe karşı derler,
    Sende üzüldün mü?
    Ay bile çeker gider,
    Geceyi düşündün mü?

Karanlığın ortasında hissediyorum bende var olduğunu. Gülümsüyorum. Işık oluyor varlığın gecemin içinde, aydınlanıyor ruhum. Hiç gitme istiyorum hayalimden, hiç bitmesin istiyorum bu düşüm..

"Eğer aşık olmak,
    Yirmi dört saat düşünmekse seni,
    Yokluğunda varmışsın gibi hissetmekse,
    Ve sesini her an kulaklarımda işitmek,
    Dokunuşunu tenimde hissetmekse her an,
    İşte ben böyleyim..
    Ne yazık ki sensizim..."

Yanlızlık bende saklı,
    Çıkmaz bir an dışarı..
    Elimde bir fotoğraf,
    O şimdi burda olmalı...

Onca kalabalığın içinde bile yalnızım sensiz.. Yanımda olmalıydın şimdi, benimle olmalıydın şimdi...

Yüreğim, yokluğunun yangınıyla değil, varlığının sevdasıyla atsın..
    Ve bilsin ki tüm zamanlar, ben var oldukça, sen bende var olacaksın...

alıntı

o sımdı burda olmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. H E R O E S

H E R O E S

ÖZEL GÜÇLERİNİ KEŞFEDENE DEK SIRADAN OLDUKLARINI DÜŞÜNÜYORLARDI. Dizinin adının “kahramanlar” olmasına bakıp, alıştığınız süper kahraman karakterlerini bu dizide görmeyi henüz beklemeyin. Çünkü Heroes olağanüstü birtakım güçler geliştirdiklerini keşfeden sıradan insanları konu eden bir dizi. Dolayısıyla süper kahramanlığa dair farklı bir yaklaşıma, ilginç karakterlere ve çok sürükleyici bir...
  2. D-o-s-t-u-m

D-o-s-t-u-m

Sen ….. Hayatıma bir yağmur sonrası giren. Gökkuşağı gibiydin. Sen benim dostum. Sen benim arkadaşım. Şimdi nerdesin? Nerelerdesin? Dertlerimi hep seninle paylaşırdım. En gizemli sırlarımı anlatmıştım sana. Omuzunda ağlamış, yalnızlığımın umudu olmuştun. İçimdeki bütün kötü olanları İYİLİKLERE, İyi olan her şeyi GÜZELLİKLERE, Güzel olanları da ZEVKLİ bir hayata dönüştüren, Sen değil miydin?...
  3. Kadında Burun Estetiği Nasıl Olmalıdır

Kadında Burun Estetiği Nasıl Olmalıdır

http://www.youtube.com/watch?v=PniDGV0MAtk
  4. burun kanaması tedavisi nasıl olmalı

burun kanaması tedavisi nasıl olmalı

Zaman zaman burun kanaması yaşıyordum dra gişttim ilaçlar verdi ama şikayetim devam ediyor. Bu burun kanaması nasıl tedavi edilir, başına gelen var mı ?
  5. İdeal Bir Burun Nasıl Olmalı?

İdeal Bir Burun Nasıl Olmalı?

Bu sayfa; İdeal Bir Burun Nasıl Olmalı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyonlarda sık sık şarkıcıların artistlerin estetikli burunlarını görüyor, kimisini beğenm,yor, kimisine de bayılıyoruz. Hatta bazılarının burnunda estetik olduğunu bile farketmezken, kötü yapılan estetikli burunlara bakmak bile istemiyoruz. Bu elbetteki doktor seçiminden, hastanın...

Sayfayı Paylaş