gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Odanıza taşlar yağsın:)

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Taş yastık modelleri Dekoratif yastık tasarımları
    Odanıza taşlar yağsın derken asla beddua etmedim meleklerim:) Bu dekoratif taş yastıklar ile evinize taşlar yağacak çünkü. Dekoratif kırlent modelleri var ma bu taşlar çok havalı yahu çok beğendim. Çakıl taşı yer minderleri çocuk odalarına da çok yakışır.

Odanıza taşlar yağsın:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taşlar

Taşlar

Büyük taşlar önemli, mevki sahibi kimselerdir. Küçük taşlar ise haber, sözdür.
  2. Taş

Taş

Yerde yahut duvarda görülen taş takı kalpliliğeğe, cehalete, gaflete işsiz kimseye; Bir taşa sahip olmak yahut satın almak, yukarıdaki vasıfta birine galip gelmeye yahut bu itelikte bir kadınla evlenmeye; Taş bazen ölüme, Taş olduğunu görmek dinde bozuklluğa ve katı kalpliliğe, felç olmaya yahut ölmeye, İnsanların üzerine taş yağdığını görmek katı kalpliliğe ve insanlara salınacak vergiye,...
  3. Yaka

Yaka

Yelkenlerin kenar ve (köşelerine) denir. Köşeler: Çördek köşesi: Üçken (Markoni) yelkenlerde yelkenlerin basıldığı (hisa edildiği) mandarın bağlı olduğu üst köşe Karula köşesi: Ana yelkende direk iveya ıstrelya dibindeki köşe Iskota köşesi: Iskotanın bağlandığı (flok, cenova) veya yakın olduğu köşe. Yakalar: Orsa yakası: Rüzgarın girdiği (direk veya ıstralya) kenarı Altabaşo yakası: Alt...
  4. odalar

odalar

bn buraya ne yazacağımı bilmmiyorum

Sayfayı Paylaş