gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Oğlum hala konuşmuyor ve altını bağlıyoruz yardım lütfen ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba benim oğlum 3 yaşını bitirdi ve 4 yaşına doğru ilerlemekte ancak hala konuşamamakta ve hala altını bağlıyoruz öyleki bazı komutlarımızı alıyor bazılarını ise duymamazlıktan geliyor.Bu durumda ne yapmamı tavsiye ediyorsunuz.Kimileri diyorki erkek çocukları geç konuşur,geç yürür vs.. doğrumu.Ben nasıl bir yol izlemeliyim.şimdiden teşekkürler

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Oğlum hala konuşmuyor ve altını bağlıyoruz yardım lütfen ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bağış ve Yardımlar kayıt altına nasıl alınır?

Bağış ve Yardımlar kayıt altına nasıl alınır?

bağiş ve yardimlarin muhasebe kaydi bağış ve yardımların muhasebeleştirilmesi bağışların muhasebe kaydı bağış kaydı bağiş yardimlar kaydi İşte tereddütte olan konulardan biride Bağış ve Yardımların kayıt altına alınması konusu. Bildiğiniz gibi Bağış ve yardımlar beyanname üzerinde ‘Kanunen kabul edilmeyen gider' olarak gösterilir ve beyanname üzerinde yer alan ‘kazancın bulunması halinde...
  2. oğluma isim arıyorum yardım lütfen

oğluma isim arıyorum yardım lütfen

2011 yılını geçip 2012 yılına gireceğimiz bu günlerde ben hamişliğimin son demlerini yaşıyorum. Oğluma isim arıyorum kızlar. Kuranda geçmesi benim için çok büyük anlam ifade etmiyor. Güzel ve akılda kalıcı anlamlı bir isim arıyorum. Bana yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. Haa erkek olduğu için ismini ben koyacağım kız olsaydı kızıma isim aramayacaktım onu babası...
  3. lütfen yardım :(

lütfen yardım :(

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...
  4. Yardım lütfen

Yardım lütfen

sat 7 Eylül 2 ekimde kan testi yaptırdım sonuç 5.7 3 elim tekrar kan testi yaptırdım 8.19 acaba hamile miyim?

Sayfayı Paylaş