gebe
  1. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28

oğlumun bebek şekerleri için değişik hoşgeldin yazıları arıyorumm

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında mercimek tanemm tarafından paylaşıldı.

ya kızlar bebek şekerime karar verdim ama bi türlü etiket konusuna karar veremedim.. etikete değişik bişeler yazmak istiyorum değişik fikirleri olan arkadaşlar bi el atabilir mii ??

bebeğin ağızından yazılmış gibi bir yazı istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz??[​IMG]

oğlumun bebek şekerleri için değişik hoşgeldin yazıları arıyorumm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zülfü Livaneli - Hoşgeldin Bebek

Zülfü Livaneli - Hoşgeldin Bebek

Hoşgeldin bebek yaşama sırası sende Senin yolunu gözlüyor Kuş palazı,boğmaca,karaçiçek,sıtma,yürek farkı,kanser filan İşsizlik açlık falan.. Hoşgeldin bebek yaşama sırası sende Senin yolunu gözlüyor Tren kazası,uçak kazası,iş kazası,yer depremi,kuraklık filan Karasevda karasevda karasevda ayyaşlık falan... Hoşgeldin bebek yaşama sırası sende Senin yolunu gözlüyor Hapishane kapısı hapishane...
  2. Yeni doğan bebeklerinize hoşgeldin şekerleri

Yeni doğan bebeklerinize hoşgeldin şekerleri

yeni doğan bebek mesajları yeni doğan bebek şekerleri tebrikleri doğmuş mesajları kutlama alıntıdır
  3. hoşgeldin mete yiğit bebek

hoşgeldin mete yiğit bebek

canım arkadaşım lalem anne oldu!!! uzun zamandır beklediğimiz mete yiğit bebek bugün dünyaya gözlerini açtı hoşgeldin halil efenin erkek kardeşi annesinin küçüğü rabbim sana uzun ömürler versin
  4. Hoşgeldin Asya Bebek:)

Hoşgeldin Asya Bebek:)

selam kızlar evımıze geldık bız....asyacım evıne geldı....28.01.2011 saat öglen 11.25 de 3.80 gr,50 cm uzunlugunda dunyaya geldı asya..... suan tek sıkıntımız sütüm yok gelmıyor....ama kızım hırsla alıyor sagolsun aferın ona ınsallah gelıcek allahın ıznıyle süt fabrıkam calıscak......bızden haberler sımdılık bukadar en kısa zamanda ayrıntılı halıyle yazarım.....darısı dıger...
  5. kabarık saçlarım için çözüm arıyorumm

kabarık saçlarım için çözüm arıyorumm

Ne yaparsam yapayım kabaran saçlarıma bir çözüm bulamıyorum.Şöyle tarayınca yerinde duran saçlar için ne yapmalıyım, bıktım artık :S

Sayfayı Paylaş