gebe
  1. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18

oglumun odasını yapıyorummm

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elif21 tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler oglum üç yaşında artık odasını ayırmayı düşünüyorum onun için güzel bir oda tasarlamak istiyorum sizlerde bana güzel fikirler önerirseniz çok sevinirim. Odasında neler olmalı, neler yapmalıyım ben böyle konularda acemiyimdir :D o yüzde sizin görüsünüze ihtiyacım var;)

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ben sadelikten yanayim zaten yas büyüdükce esya yani ivir zivir cogaliyo. En iyisi bi yatak elbise dolabi bas ucunda bi kommode üstüne abajur perde hali bitti. Cocuk odasini duvari sade bi yani desensiz boyadik ama hali perde ve tavan lambasi haraketli kelebekli cicekli falan. Sormak istedigin bisey olursa burdayim ;) :D:D

elif21 bunu beğendi.
  3. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    bende kirada oturdugum için fazla abartılı birsey istemiyorum bir de ilgisini çekecek güzel şeyler istiyorum duvar stikirları gibi ...

4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Valla o stickerler duvarda kalir diyosan evet olabilir hahaha
    Eger boyamayi yazmayi kesip yapistirmayi seviyosa masa sandalye alabilirsin mini cici bsy :)

5. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    ev sahibimiz bişey diyecegini zannetmiyorum nede olsa çocuk odası çünkü:D bende gittigim yerde ogluma yeni stikirlar alırım artık:)

6. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Duvarda kalirmi derken demek istedigim senin pasa durdururmu yani ;)
    Yoksa ev sahibi ne dicek aman :D:D

7. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    benim oglum seviyor öyle stikirları. o yüzden bi sorun olmaz;)

8. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Odayi dösedikten sonra resmini de ekle hem görelim hem fikir olsun :D:D

9. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    inşallah odayı hazırlayıp resmini ekliyeceyim daha baslamadık ama bakalım biraz sıkıntılarımız var ;)

10. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Zamanla olur tatlim. Ama cok zevkli tadini cikar tek tek al uzun uzun gez bak begen :D:D

11. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    inşallah bi de ogluma seçtiricem :)

oglumun odasını yapıyorummm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oglum para bulduk

oglum para bulduk

aha parayı buldum lan + o benim kaybettiğim para lan geri ver - hadi ordan lan bunu daha yeni keşfettim ben + ... ---------------------------- - sayın lidya halkı uzun çalışmalarımız sonucunda söz verdiğimiz gibi parayı bulduk halk : peki ne işe yarayacak kralım - artık her şey paralı olacak yol su elektrik ekmek vs vs... halk : kral eben varmı abi benim canım sıkıldı hadi...
  2. doktor bey oglum :)

doktor bey oglum :)

doktor bey,koluma şöyle yaptım mı acıyor? - yapma öyle... 1) doktor (kapıdan giren yaşlı teyzeye şikayetini sormak için)-neyiniz var teyze? hasta- ne bilileyim doktor muyum ben? doktor-hönk... 2) doktor-neresi ağrıyor? hasta-her yerim ağrıyor doktor doktor-en çok neresi ağrıyor peki? hasta-bilmem her yanım ağrıyor,öyle kolum bacağım tutmuyor işte. doktor- 3)genç...
  3. oglumun günlügü

oglumun günlügü

Genç adam, evinin alt katında marangozluk yapıyordu. Kapı ve pencere konusunda uzmandı. Fakat plâstik pencereler yaygınlaşınca, ahşap olanlara rağbet azaldı. Bu yüzden işler iyi gitmiyordu. Üstelik de çocukları büyümüş, biri hariç okula başlamıştı. Masrafları artınca, yanındaki kalfasına yol verdi. İşe biraz daha erken... koyulur, yardımcıya ayırdığı parayı, çocukların harçlığına katardı....
  4. oglum konusmuyor!

oglum konusmuyor!

oglum hala konusmuyor ne yapmaliyim. Sevgili melekler oglum 2009 dogumlu ve yeni dogdunda hemsire dili kisa demisti kestirin demisti, fakat ben hayir asla öyle bisey yaptirmam dedim ve doktorunada sormadim bu konu hakkinda... Ve simdi kafama takiliyor acaba ondanmi cümle kuramyiyor harfleri söyleyemiyor diyorum... Mesela araba=avaba anne= anne dayi=davi yenge= nenge tesekkür= teteko...
  5. oglumun gozuyle dunya

oglumun gozuyle dunya

Merhaba teyzeleri, bilmiyorum beni hatirlayanlar var mi cunku ben cok uzun suredir giremiyordum.Benim bir oglum var adi Yusuf.Dun sabah cok dusundurdu beni hem sevindirdi hem uzuldum...Daha gozlerini acar acmaz bana dedi ki” Anne bu dunya ne kadar guzel degil mi?”.Ilk once sasirdim sonra sevindim, demek ki cocugum mutlu dedim, ondan sonra da uzuldum, biz dunya yi cocuklarin gozuyle cocuklarin...

Sayfayı Paylaş