gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Öğretmen istiyoruz eylemi sonuç verdi

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

münir ataman ŞIRNAK’ın Beytüşşebap İlçesi’ne 15 kilometre uzaklıktaki Pınarbaşı Köyü’nde öğretmen yokluğu nedeniyle eğitim alamayan 35 öğrenci, dün bir grup veliyle birlikte minibüslerle Beytüşşebap’a geldi.
    Öğrenciler, ellerinde Türk bayrakları, üzerlerinde önlükleriyle yürüyüş yaparak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gitti.

Beytüşşebap Milli Eğitim Müdürü Münir Ataman’ın makamına çıkan öğrenciler, "Eğitimsiz kaldık, köyümüze öğretmen istiyoruz. Geçen yıl atanan sözleşmeli öğretmen bu yıl gelmedi. Artık kadrolu bir öğretmenimiz olsun istiyoruz" dedi.

Milli Eğitim Müdürü Münir Ataman, öğrencileri sakinleştirip, köye kadrolu bir öğretmen atamasının yapıldığını ve kısa sürede görevine başlayacağı müjdesini verdi.

Milliyet

Öğretmen istiyoruz eylemi sonuç verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Obezite aşısı farelerde sonuç verdi

Obezite aşısı farelerde sonuç verdi

KALİFORNİYA (DHA) Fazla kilolarından bir türlü kurtulamayan milyonlarca insan için devrim yaratacak Obezite aşısı geliştirildi. ABD’nin California Eyaleti’ndeki Scripps Araştırma Merkezi’nde geliştirilen aşı, yetişkin farelerde başarılı oldu. Böylece bilimadamları tüm dünyadaki insanların en büyük problemlerinden birini çözmeye yakın olduklarını duyurdular. Amerikan Ulusal Bilim...
  2. Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçim Sonuçları

Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçim Sonuçları

bilim ve sanat merkezlerine öğretmen seçimi bilim ve sanat merkezi sınav soruları merkezi öğretmen sınav soruları seçme sınavı Bilim ve Sanat Merkezleri Ağustos 2008 Seçim Sonuçları T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
  3. öğretmen dayağının sonuçları(bakmadan geçmeyin).

öğretmen dayağının sonuçları(bakmadan geçmeyin).

(((( kim haklı yada kim haksız die tartışmak gerekse de haberi okuduğum zaman yaptığım yorumlar şu şekilde oldu:dayak dünyanın hiç bir yerinde sorunlara çözüm olamamıştır ve ne yazıkki öğretmen eğer bi terbiyesizlk gördüyse! (bilemiyoruz soruşturma bitmeden kmsye hüküm veremeyiz)neden bunu konuşarak yada ölede olmadysa displin kuruyla halletmye çalışmadı?hiç bi terbiyeszlğn sonucu öğrencinin...
  4. Öğretmen Atama Sonuçları Açıklandı!

Öğretmen Atama Sonuçları Açıklandı!

öğretmen atama, öğretmen atama sonuçları, 2013 eylül öğretmen atama sonuçları Sevgili melekler, 40 bin öğretmenin merakla beklediği öğretmen atama sonuçları açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB ), belirlenen branşlar için KPSS'de ilk kez düzenlenen Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi'ne göre ilk öğretmen ataması yapıldı. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın İstanbul'dan telekonferansla katıldığı...
  5. 2013 Eylül Öğretmen Atama Sonuçları İçin Tıklayın!

2013 Eylül Öğretmen Atama Sonuçları İçin Tıklayın!

2013 eylül öğretmen atama, öğretmen atama sonuçları, eylül 2013 öğretmen atama sonuçları Sevgili melekler, öğretmenlerin dört gözler bekledikleri MEB eylül 2013 öğretmen atama sonuçları açıklandı. Atanan öğretmenler, 11 Eylül'den başlayacak 3 günlük uyum eğitime ile birlikte göreve başlayacak. Ayrıca atanan öğretmenler, 11 Eylül'den itibaren tebligat beklemeksizin atandıkları il milli eğitim...

Sayfayı Paylaş