gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

öğretmene en güzel mektup

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

öğretmene en güzel mektubu en fazla a4 kağıdının yarısı kadar yada işte engüzel mektup lazım hemen yarına lütfen

öğretmene en güzel mektup konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abraham Lincoln'ün öğretmene mektubu

Abraham Lincoln'ün öğretmene mektubu

öğrenciden öğretmene mektup abraham lincoln sözleri öğretmene mektup abraham lincoln veliden ABD'nin bilge Başkanı Abraham Lincoln'ün 150 yıl önce öğretmenlere hitaben yazdığı mektup, önemli mesajlar veriyor. Lincoln'ün mesajları bugün bile aynı canlılıkta. Lincoln'ün öğretmene mektubunu Takvim yazarı Hakkı Yalçın yazdı: Öğretmene mektup "Öğrenmesi gerekli biliyorum, tüm insanların...
  2. öğretmene yazılmış bir mektup

öğretmene yazılmış bir mektup

öğretmene yazılan mektuplar bir öğretmene yazılan mektup en güzel mektuplar güzel bir mektup ÖĞRET ONAZaman alacak biliyorum, fakat eğer öğretebilirsen ona,...Kazanılan bir liranın, bulunan beş liradan daha değerli olduğunu öğret.Kaybetmeyi öğrenmesini öğret ona ve hem de kazanmaktan neşe duymayı.Kıskançlıktan ...uzaklara yönelt onu. Eğer yapabi...lirsen,Sessiz kahkahaların gizemini öğret...
  3. En Güzel Aşk Mektubu Örnekleri 2015

En Güzel Aşk Mektubu Örnekleri 2015

Sevgiliye Aşk Mektupları Sevgiliye Mektupları En Güzel Aşk Mektupları Sevdiğiniz kişiye bir tüğrlü açılamıyor musunuz? Sözcükler boğazınıza düğümlenip kalıyor mu? İsteyip te söyleyemediğiniz cümleler birikti mi ? Siz en iyisi alın elinize kağıdı kalemi ve aşağıda örneklerini verdiğimiz mektuplardan birini ona yollayıverin melekler :tik: - Sevgiliye.. Gözlerinin gözlerime deydiği o ilk...
  4. öğretmene mektup

öğretmene mektup

çok güzeldi ama yazdım ben şiir de yazacağım lütfen verin şiir cevaplayın yaaa
  5. En Güzel Öğretmen Karne Görüşleri 2014

En Güzel Öğretmen Karne Görüşleri 2014

En Güzel Öğretmen Karne Görüşleri 2014 Arkadaşlarım ben bir ortaokulda öğretmenim ve karneye düşmek üzere görüş istiyorum. bu kadar öğrenciye ayrı şekilde güzel görüş yazmam lazım ama bulamıyorum. bana yardımcı olabilir misiniz ? Hep aynı şeyleri yazmak istemiyorum.

Sayfayı Paylaş