gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Okan Kurt ne iş yapıyor

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Okan Kurt Mesleği Okan Kurt ne iş yapar
    Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda dün Demet akalın ile evlenen Okan Krt'un ne iş yaptığını merak eden tüm arkadaşlarımıza Okan Kurt'un mesleğine dair kısa bilgi sunuyoruz.

Okan Kurt ne iş yaptığı tam olarak bilinmiyor bu konudaki bilgi varlıklı bir ailenin oğlu uzun yıllar İtalya’da, Amerika’da yaşamış mersinli bir iş adamı.

Okan Kurt ne iş yapıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Senin annen ne iş yapıyor bakayım:)

Senin annen ne iş yapıyor bakayım:)

senin annen ne iş yapıyor Küçük emrah o artık her yerde ve artık o bir reklam yıldızı.:D
  2. Demet Akalın Okan Kurt Düğün Resimleri

Demet Akalın Okan Kurt Düğün Resimleri

Demet Akalın Okan Kurt Düğün Resimleri paylaşırmısınız evlenmişler acaba gelinliği nasıldı merak ediyorum
  3. Okan Kurt Demet Akalın Düğün Fotoğrafları

Okan Kurt Demet Akalın Düğün Fotoğrafları

Demet Akalın Okan Kurt Düğün Resmi Okan Kurt Demet Akalın Düğün Fotoğrafları Dün 23 Nisan günü Demet Akalın'ın doğum gününde nikah masasına oturan Okan Kurt ve Demet Akalın'ın düğünü Çırağan Sarayı'nda gerçekleşti. Biz de bu sayfamızda bizden Demet Akalın ve eşinin resimlerini isteyen misafirlerimiz için Demet Akalın Okan Kurt düğün resimleri paylaşıyoruz.
  4. İşte Ünlülerin Güzellik Sırları Neymiş...Güzel Olmak İçin Neler Yapıyorlarmış....

İşte Ünlülerin Güzellik Sırları Neymiş...Güzel Olmak İçin Neler Yapıyorlarmış....

Ünlülerin Güzellik Sırları Ünlülerin Doğal Güzellik Sırları Birçok ünlü güzelleşmek uğruna pahalı kozmetik malzemeleri kullanma alışkanlığını geride bıraktı. Şöhretler artık tamamen doğal ve ucuz yoldan güzelleşmeyi tercih ediyor. Ciltlerinin güzelliği ile ünlenen birçok ünlü ismin ortak özelliği, kozmetik ürünler yerine doğal ürünler kullanmaları. Pınar Altuğ,Deniz Seki, Aydan Şener gibi...
  5. ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz lütfen yazın :(

ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz lütfen yazın :(

Merhaba, ben yaklaşık 5 senedir bir şirketin muhasebe departmanında çalışıyorum.İlk 850 ile girmiştim şu ana 1250 alıyorum. Yüküm yıllar içinde çok arttı. Mali müşavir de geliyor tabi ama genel muhasebe bende . Az aldığımı düşünüyorum yalnış mı düşünüyorum.Sizler ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz sorması ayıp :(

Sayfayı Paylaş