gebe
  1. duru55

duru55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Okan mı beyaz mı ?

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında duru55 tarafından paylaşıldı.

Ben beyaz diyorum arkadaşlar sizlerin de fikirlerini almak istedim, bir sitede anketini yapıyorlar gözüme takıldı sizde oy kullanın buyrun, Okan bayülgen haftada 3 gece canlı yayın yapıyor biliyorsunuz hem okan hemde beyaz uzun yıllardan beri tv de kalmayı başarabilen 2 şovmen ikisi de kanal d ekranlarında canlı olarak haftanın belli günleri yayın yapıyor.
    Beyazıt Öztürk Cuma Gecesi 00:30 dan itibaren
    Okan Bayülgen
    Cumartesi, Pazar, Pazartesi
    İkisinin de tarzları çok farklı bu yüzden zaten uzun yıllardır kalıcı olabildiler, ikisi birbirine tarz ve şovmen olarak hiç benzemiyor.
    Sizi hangisi daha çok güldürüyor bunu merak ettim, Sizce okan mı daha komik yoksa Beyazıt öztürk mü ?
    Okan mı beyaz mı anketi için tıklayın

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bende okannn diyorum güzel bir program yapıyo güldürüyo heleki medya arkası süperr

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bence hiçbiri.Seçebileceğim başka kişiler var .:)

Okan mı beyaz mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gamze karaman ve beyaz aşk yaşadı mı ?

Gamze karaman ve beyaz aşk yaşadı mı ?

AÇIKLAMALARIYLA KAFALARI KARIŞTIRDI MANKEN GAMZE KARAMAN’LA AŞK YAŞADIĞI İDDİA EDİLEN BEYAZIT ÖZTÜRK, KAFALARI KARIŞTIRDI. Bir süredir manken Gamze Karaman'la ilişkisi olduğu yönünde iddialar ortaya atılan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk bu dedikodular hakkında ilk kez konuştu. 'Gamze Karaman'la ilişkim yok' diyen Beyaz, Kelebek'e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Beyaz, 'Bir tanışmışlığımız,...
  2. Korku Saçları Beyazlatır mı?

Korku Saçları Beyazlatır mı?

sabun saçı beyazlatırmı Bu sorunun cevabı kısaca EVET diye verilebilir. Ancak şok etkisi yapan korkunun, aşırı ölçüde ve şiddetli sinir bozukluklarının saçı nasıl ve niçin beyazlaştırdığı tam anlamıyla açıklanamamıştır. Daha ötesi, yaşlılık çağında saçın gitgide aklaşmasının kesin açıklaması bile yapılamamıştır. Bir saç teli, gerçekte derinin altında gelişir. Kökü oradadır. Sonra bir lale...
  3. Beyaz çikolata mısınız bitter çikolata mı

Beyaz çikolata mısınız bitter çikolata mı

Çikolatadan çikolataya fark var. Tıpkı insanlar gibi. Hiç düşündünüz mü, çikolata olsaydınız hangi türden olurdunuz? Beyaz mı, bitter mi; belki bal badem, belki de fıstıklı... İnsanlarda nasıl bir tat bırakıyorsunuz? Merak ediyorsanız, test edin gerçeği görün! Beyaz çikolata mısınız bitter çikolata mı
  4. Pargalı Ölse Bile Okan Yalabık Diziye Devam Edebilir. Nasıl mı ?

Pargalı Ölse Bile Okan Yalabık Diziye Devam Edebilir. Nasıl mı ?

okan yalabık pargalı ibrahim muhteşem yüzyıl dizisi okan yalabık haberleri muhteşem yüzyıl haberleri pargalı haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Soluk soluğa izlenen Muhteşem Yüzyıl dizisi her bölümüyle günden yaratmaya devam ediyor melekler :) Dizinin son bölümlerinde yavaş yavaş Pargalının sonunun geldiği hissedilirken , Pargalı İbrahim karakterine hayat veren Okan Yalabık...
  5. sarı ışık mı beyaz ışık mı

sarı ışık mı beyaz ışık mı

sarı ışık mı yoksa beyaz ışık mı tasarruflu

Sayfayı Paylaş