gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Okul oncesi egitim Cd' leri

Konu, 'okul öncesi eğitim' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

okul oncesi egitim cdleri okul oncesi egitim icin cd okul oncesi egitim araclari okul oncesi egitim oyunlari konulari burada meleklerim Sevgili Melekler, Okul oncesinde cocuklarimin zekasini gelistirmek adina, hem eglenceli hemde ogretici olan okul oncesi egitim cd'leri gunumuzde cok buyuk onem tasimakta...Bilgisayar cagindayiz ve cocuklarimiz neredeyse konusmaya baslamadan once bilgisayar kullanmaya basliyor :) Hem bu meraklarini gidermek, hemde bilgisayar kullanmayi ogrenirken egitim aldirmayi istemez misiniz melekler? Cocuklarimiz icin cok eglenceli bir o kadarda ogretici ve zeka gelistirici bir cok egitim cdleri piyasada bulunmakta...Bende cocuklarda okul oncesi egitim cd' lerini arastirdim ve bazilarinin fiyat ve iceriklerini sizlerle paylasmak istedim...

Düşünce oyunu renkli resimleri, birbirinden hareketli animasyonları ve ses efektleri ile çocukların zihinsel gelişmelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir
    Fiyati: 9,5 TL

Uzun süreli olup, Televizyon stüdyolarında kullanılan efektlerden hazırlanmıştır
    Fiyati : 7 TL

Canlandırmalı öyküler ile renklerin anlatimi

Yüzyıl, Yıl, Ay, Hafta, Gün, Saat, Dakika Egitimi

Çocuğun problem çözme becerisini kazanmasında en temel alan matematiktir. Çocukların, matematiksel kavramları eğlenceli bir şekilde öğrenmesini sağlayan 10-12 arası oyun içerir.
    Fiyati : 29,5 TL

Çocuğun trafik kurallarını erken yaşlarda öğrenmesini ve öğrendiklerini yaşantısında kullanılabilmesi için 10-12 bilgisayar oyunuyla eğlenceli bir şekilde anlatır.

Fiyati : 29,5 TL

Okul oncesi egitim Cd' leri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Egitim..

Egitim..

Hayata yeni bir yön vermek gerektiğine işaret eder. Uyarı niteliği taşır
  2. CD Yapımı

CD Yapımı

1- Arka plan rengi beyaz olan 300x300 pixel ebatlarında yeni bir döküman açalım. Guides leri kullanıp sayfanın orta noktasını belirleyin. 2- Elliptical Marquee Tool (M) ile Shift ve Alt tuşlarına aynı anda basarak ve sayfanın tam ortasından tutup dışarı doğru çekerek daire olan bir seçili alan yaratın. 3- Yeni bir layer yaratın. Gradient Tool (G) ile Angle Gradient ve Gradient...
  3. okul öncesi beslenme egitimi

okul öncesi beslenme egitimi

okulöncesinde beslenme okul öncesi beslenme okul öncesinde OKUL ÖNCESİ DÖNEMDE BESLENME ALIŞKANLIĞI KAZANMADA ÖĞRETMENİN ROLÜ OBOZİTE: Bebeklik ve çocukluk çağı şişmanlığından korunmak için, yaşam boyu sürecek sağlığın temelinin atıldığı gebelik döneminden başlayarak yeterli ve dengeli beslenmek gerekir. Bebeklik ve çocukluk çağı şişmanlığının %90’ının, fazla enerji alımı ile oluştuğu...
  4. Egitim platformu

Egitim platformu

Bakanlık e kayıt sistemi ile aileleri kendilerine en yakın okula çocuklarını kayıt ettirmeyi sağlıyor. Ülkemizde eğitimin önemine inanan bir çok veli, aile çocuklarına iyi bir eğitim sunma endişesi taşıyor. Bu endişeden dolayı aileler çocuklarını okula kayıt ettirecekleri zaman iyi bir okul, iyi bir öğretmen arıyorlar. Okul ve öğretmenin çocuğun eğitimine etkisi yadsınamaz bir gerçek....
  5. Okula yeni baslayacak cocuklar icin aile egitimi nasil olmali ?

Okula yeni baslayacak cocuklar icin aile egitimi nasil olmali ?

okullar aciliyor okula yeni baslayacak cocuklar egitimi neler yapmaliyiz aile egitimi cocuklar icin neler yapmaliyiz konulari burada meleklerim Sevgili melekler, Bilindigi uzere bu pazartesi okullar aciliyor meleklerim, ozellikle okula yeni baslayacak cocuklar icin aile egitimi nasil olmali konusuna deginmek istedik.Okul oncesi egitim cocuk icin ne kadar onemli ise,bu konuda bir o kadar...

Sayfayı Paylaş