gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Okuyun bakalim!

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] yukardaki üçgenin içinde ne yaziyor?

eğer sizde" bir taşla iki kuş vurmak" şeklinde okuduysanız beyninizin sağ bölümü sol bölümünün yanında pasif kalıyor demektir.

oysa yukarıda" bir taşla iki kuş kuş vurmak " yazıyor.kalıplaşmış bilgiler beyninizin sol bölümünü harekete geçiriyor.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Okuyun bakalim!
    "bir taşla iki kuş kuş vurmak" okudum ben şimdi ben ne oluyorum :hmm:

Okuyun bakalim! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dİkkatlİ Bakalim

Dİkkatlİ Bakalim

DİKKATLİ BAKALIM Adam fısıldadı, "Tanrım konuş benimle" ve bir kuş cıvıldadı ağaçta ama, Adam duymadı. Sonra Adam bağırdı "Tanrım konuş benimle!" Ve gökyüzünde bir şimsek çaktı ama, Adam umursamadı.. Adam etrafına bakındı ve "Tanrım seni görmeme izin ver" dedi. Bir yıldız parıldadı gökyüzünde. Ama Adam farkına varmadı. Ve adam...
  2. Okuyun

Okuyun

ALİCENAPLIK, ADİL HÜKÜMDAR, KUDRETLİ KİŞİ VE ÇEVRE... Yazan: Okay Gönensin Molla Camî, iki konuda “alicenaplık” olduğunu söylüyor. Birisi şudur: Dostlarında, arkadaşlarında her lahza yüzlerce kusur görsen bile onları affetmelisin. İkincisi de şudur: Hiçbir zaman öyle bir şey yapmamalısın ki, sonunda özür dilemek zorunda kalasın. Alicenaplık, kardeşlerini mazur görmek demektir....
  3. gülmecelikkkk okuyun bakalım

gülmecelikkkk okuyun bakalım

Elazığ'da adamın biri kahveye girer ve oyun oynayanlara hitaben: "Hop abeler, bi dakka. Hanımından gorhanlar ayağa gahsın." Ani bir gürültü, haydaaa herkes ayakta. Bir kişi hariç. Kahvenin tamamı hayretler içinde. Soruyu soran adam, oturan adama yaklaşır ve: "Abe helal olsun be, deliganlı adam mışsın. Harbiden sen hanımından korkmaz mısın?" Adam nefes nefesedir....
  4. beğenecekmisiniz bakalım

beğenecekmisiniz bakalım

Zamanın birinde alim zatlardan biri bir nehir kenarında namaza durmuş..Mecnun tam o sırada sözde alim zatın önünden geçmiş..adam öfkeyle namazını bozarak'bre melun görmezmisin ki namaza duruyorum,ne diye önümden geçersin?'der.mecnunun cevabıysa ilginçtir..'BEN LeYLANIN AŞKIYLA SENİN NAMAZ KILDIĞINI GÖRMEZKEN SEN MEVLANIN AŞKIYLA BENİ NASIL GÖRDÜN...?' sahta dindarlara ve aşkı böyle...

Sayfayı Paylaş