gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Olduğunuzdan 10 yaş daha genç görünmenin püf noktaları

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Güzellik uzmanları her zaman güzel ve formda görünen ünlülerin cilt, makyaj, saç ve diyet sırlarını açıkladı. Küçük ayrıntılara dikkat ederek harikalar yaratmak artık elinizde. İşte yıldızların uzmanlarından çok özel tüyolar…

Mükemmel cilt
    Neredeyse tüm New York sosyetesi ve birçok ünlü, cildinin güzelliğini dermatolog Lisa Airan’a borçlu. İşte pürüzsüz bir cilt için önerdikleri…

En iyi cilt ürünleri
    Temizleyici: Kanebo Milky Sabun ve Olay Daily Wibes.
    Pigment düzenleyici: Tri-Luma krem (sekiz haftaya kadar kullanılabilen reçeteli bir ilaç) ya da sitrik (bir alpha-hidroksi asit) losyonu.
    Nemlendirici: Neutrogena nemlendirici ve Laura Mercier renkli nemlendirici.
    Kırışık kremi: Renova 0.02% veya Avage.
    Güneşten koruyucu: Ocean Potion SPF 50 ya da Anthelios SPF 60 hem UVA hem de UVB ışınlarını engelliyor.

En iyi vücut ürünleri
    Vücut sabunu: Olay Moisturinse ve sabun.
    Losyon: Curel vücut losyonu ve Sisley Hydra- Flash Intensive Body Formula.
    Eksfoliant: Marc Jacobs Perfume Aqua Glow Body Polish ile yumuşacık ve güzel kokan bir cilt.

Düzenli cilt bakımı
    Işıl ışıl bir cilt için: Her ay dermatolog eşliğinde salisilik asit ve sitrik asit peeling’i. Evde her hafta Kanebo Silk Peeling Powder.
    Kuru ciltle savaşmak için: Neutrogena’nın C vitaminli Hydrating Facil Cloth maskesi veya Lancome Hydra-Intense maske.
    Kırışıklıklarla savaşmak için: Botox, kırışık oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Ek olarak, her 3-4 ayda bir kaşların arasına yapılacak Botox enjeksiyonları, yaşla beraber kaşların düşmesini önler. Dinamik kırışıklıklarınız varsa, azalmaları için yine Botox’a başvurabilirsiniz.

2. karçiçeği

karçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Olduğunuzdan 10 yaş daha genç görünmenin püf noktaları
    Cilt ürünleri kullanmadım.Çünkü gerek yok 35 yaşındayım ama on yaş genç gözüküyorumm.Hiç kimse benim 35 yaşında olduğuma inanmıyor:)

3. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Olduğunuzdan 10 yaş daha genç görünmenin püf noktaları

ben malesef cilt ürünleri kullanamıyorum cok hasas bır cıldım var bir ürünü 3-4 defa kullandıgım zaman yüzümde kırmızı benek benek seyler cıkıyor ondan ne kullancagımı bılmıyorum:( acaba biri bana yardımcı olabılırmı? cok sey denedım ama heppp aynııı:(

Olduğunuzdan 10 yaş daha genç görünmenin püf noktaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnce Görünmenin Püf Noktaları

İnce Görünmenin Püf Noktaları

Bayanlar kilo veremiyorsanız kendiniz olduğunuz gibi kabullenin. Ama arayışlarınızı sürdürün, kilo vermek yönünde degilde, daha ince nasıl görünürüm diye. Kıyafet ve ayakkabı seçimi yapmadan önce aynada kendizi baştan aşağı inceleyin.Basen bölgeniz ne kadar ince, boyunuz ne kadar uzun, beliniz kalın mı sorularına doğru yanıtları bulmaya çalışın.Bu soruların cevaplarını verdiğiniz takdirde...
  2. 10 yaş  genç görünmenin sırları

10 yaş genç görünmenin sırları

10 yaş genç görünmek Yıllara meydan okuyup şu anki yaşınızdan 10 yaş daha genç görünmek sizin elinizde işte uzmanından genç görünmenin sırları Kaşların aşağı sarkması, göz kapaklarında torbalanmaların başlaması, çizgilerin biraz daha derinleşmesi... Bütün bu saydıklarımız ne yazık ki yaşlanmanın belirtileri. Ayna korkusu olmadan yaşamak, "nasıl görünüyorum" kabusundan kurtulmak...
  3. 5 yaş daha genç görünmenin sırları

5 yaş daha genç görünmenin sırları

genç görünmek için nasıl giyinmeli Elbette ki zamana karşı koyamayız ama daha genç görünmek için, bir çok şey yapabiliriz :) Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bir çok kadını yakından ilgilendirecek bilgiler sunuyoruz. Çünkü her kadın olduğundan daha genç görünmek ister :) O zaman buyrun Melek'lerim:) Renge dikkat! Lady Gaga gibi görünen saçlardan vazgeçin! Tamamen sarı ya da platin olmak...
  4. Daha Genç Görünmenin Sırları

Daha Genç Görünmenin Sırları

bu konu genç görünmenin yollarına yer vermektedir. Şu an ki bulunduğunuz yaştan çok daha genç görünmek aslında elinizde... Bir takım ufak tefek ama etkili yöntemlerle daha genç görünmenin yollarını uygulayarak sizde daha genç görünecek ve kendinize olan özgüveniniz artacaktır. 1. İyi bir fondöten kullanın : Cildinize uygun bir kapatıcı kullanmanız, makyajınızın yüzünüzle bütünlüğünü...
  5. Daha Uzun Görünmenin Püf Noktaları

Daha Uzun Görünmenin Püf Noktaları

Doğru Giyinmenin Yolları Kadınlar büyük ihtimalle boyları yüzünden güvensizlik hissine kapılırlar ve henüz uzun boylu görünmeye çalışırlar. Çoğu kadın için bunun tek çözümü topuklulardır oysaki uzun boylu görünmek için birden çok farklı metot mevcuttur. İyi bir elbise seçimiyle topuklu ayakkabılar olmadan da uzun boylu görünebilirsiniz. Doğru Şekilde Giyinerek Uzun Boylu ve İnce Görünmenin...

Sayfayı Paylaş