gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.522
    Ödül Puanları:
    113

Öldükten Sonra Bir Ağaç Olarak Dirilmeyi Sağlayan İlginç Proje

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Öldükten sonra dirilme bir çok dinde tartışma konusu olsa da biz müslümanlarda ki inanış , bellidir. Kuran-ı Kerim de tekrar tekrar, insanın yeniden diriltilip hesaba çekileceğinden ve buna göre mükafaat veya ceza göreceğinden ısrarla bahsediliyor. Öldükten sonra tekrar diriliş, kabir aleminden mahşere çıkış demektir. Farklı inanışlarda ölüm çok tartışılan ve gizemini koruyan bir mevzu. Ölüm sonrası neler olacağı hakkın da çeşitli görüşler var. Bu görüşlere göre ölüm sonrası dirilişe inanan lar olmakla beraber , kimine göre ise ölüm sonrası hayatın olmayacağı inanışı hakim.

Tartışmalı bir konu olan ölüm ve diriliş ile ilgili çılgın bir proje gündeme bomba gibi düştü. Ölmüş kişinin bedeninden beslenerek büyüyen bir ağaç . Bu projeyi başlatanlar ise İtalyan asıllı Anna Citeli ve Raoul Bretzel .. Amaçlarının mezar taşları yerine herkesi temsil eden ağaçların olduğu bir dünya ..

Peki bu nasıl olucak ?

ölüm ve diriliş 0.png

ölüm ve diriliş 01.jpg

Ölü bedenler ağaç tohumlarıyla beraber cenin pozisyonu şeklinde kapsüllere konuluyor

ölüm ve diriliş  02.jpg

Tohumlar bu bedenden beslenerek büyüyor ve ağaç oluyor

ölüm ve dirilirş 3.jpg

insanlar öldükten sonra dönüşmek istedikleri ağacıda belirleyebiliyorlar

ölüm ve diriliş 4.jpg

ölüm ve diriliş 1.jpg

Son düzenleme: 22 Eylül 2016
Öldükten Sonra Bir Ağaç Olarak Dirilmeyi Sağlayan İlginç Proje konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç projeler

ilginç projeler

ilginç projeler ilginç çocuk projeleri proje konuları kolay ve projeler en [/URL] [/URL] [/URL] :D:D:Ddenemek laszım:D:D:D emeğe saygı::..
  2. öldükten sonra diriliş!

öldükten sonra diriliş!

öldükten sonra diriliş öldükten sonraki görüntüler sonra yeniden dirilmeye ne denir dirilme ile ilgili ayetler dirilmeye ne denir BA'SU BÂDE'L-MEVT Öldükten sonra tekrar dirilmek. Buna "haşr-ı ecsâd (cesedlerin birleşmesi) neş'e-i uhrâ (ikinci yaratılış) da denir. Bu dirilme İsrafil (a.s.)'ın sûra ikinci defa üflemesiyle olacaktır. Buna iman etmek İslâmî akîde gereğidir. Kur'an-ı...
  3. öldükten Sonra Diriltilme (ba’s)

öldükten Sonra Diriltilme (ba’s)

ba s nedir ÖLDÜKTEN SONRA DİRİLTİLME (BA’S) Yine Allah’ın emri ile, İsrafil adlı meleğin “Sûr”a ikinci defa üflemesi ile bütün insanlar tekrar diriltileceklerdir.Bu dirilme, ruhların cesetleri ile buluşup birleşmesi ile gerçekleşecektir. Kur’an’ın şu ifadesi de ikinci defa sura üfürüleceğini haber vermektedir: ثم نفخ فيه اخرى فاذاهم قيام ينظرون “Sonra ona bir daha...
  4. [Ona...] öLdükten sonra

[Ona...] öLdükten sonra

öLdükten sonra [Ona...] Unuturum dedim Ağlamam dedim Ama nefretimden değil sevdiğimden Aşkıma yediremiyorum bu anlamsız gidişini.... Hak etmedim ben Seni bu kadar özlemeyi Ben Senle aldım Aşktan İlk nefesimi İlk göz ağrım İlk aşkımmmm İlk Tenimm İlk Öpüşüm.. Sayılmayacak ilklerim Sen nerdesin Sen nerdesin.. Hani beni öyle severdin de Kendini görmezdin Ağlardın...
  5. Dünyanın Dört Bir Yanından İlginç Ağaç Manzaraları...

Dünyanın Dört Bir Yanından İlginç Ağaç Manzaraları...

İlginç Ağaçlar İlginç Ağaç Manzaraları Dünyanın Dört bir yanından çekilen bu ağaç resimleri bildiğiniz ağaçlara benzemiyor.. Bunların gövdeleri kapladıkları alan büyük...Değişik akla gelmeyen şekillerdeler....İşte o ilginç ağaçlardan bazıları...

Sayfayı Paylaş