gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Ole 2011 2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

koton ole kış modası 2012 kış modelleri hakkındaki herşey meleklermekani.com'da. Koton mağazalarında satışa sunulan "Ole" 2011 - 2012 Sonbahar-Kış koleksiyonunu yayınladı. Bu koleksiyonda ilk bakışta eskiye dönüşü görüyorum. Sanki 60ların liseli kız modası günümüze taşınmış. İşte Mlekelermekani.com olarak sizler için seçtiklerimiz;

Bir Amerikan filmi vardı hani küçük kızın babasıyla at bindiği. Bu kıyafet tıpkı o kızın tulum modeli ve şapkası :D:D Umarım anlatmak istediğim filmi izlemişsinizdir :D:D

Sanırım bu yılki kabanların hepsi geniş kesim olacak...

Hep Amerikadan bahsetmiş gibi olucam ama çok eskiden bir terzi komşumuz vardı. Onun birsürü amerikan örgü modelleri olan dergileri vardı şimdiki modeller tıpkı onlar gibi...

60ların liseli kız modası demiştim. Dikkatlice baktığınızda bu sözüme katılacaksınız,

Küçükken aynı kazaktan annem bana yapmıştı :)

Ole 2011 2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011-2012 Benetton Sonbahar-Kış Koleksiyonu

2011-2012 Benetton Sonbahar-Kış Koleksiyonu

2011-2012 benetton, sonbahar-kış, koleksiyonu, modelleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Her ne kadar fazla cıvıltılı renkler kullanmasa da Benetton yine rengarenk,ama kışın sevdiği tonlarda melekler... İşte yeni sezon için seçtiklerimiz...:tik:
  2. Codentry 2011 2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Codentry 2011 2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Codentry 2012 kış modası koleksiyonu hakkında bütün detaylar sadece meleklermekanı.com'da. Kışın yavaş yavaş kendini hissettirdiği şu son yaz günlerinde bütün dünya markalarını hummalı bir çalışma içerisinde görüyorum. Her biri teker teker sonbahar kış koleksiyonunu modaseverlere sergilemek için uğraşıyor. İşte bir yeni koleksiyon daha. Bu koleksiyonda neler var peki? Gözümüzü fazla yormayan...
  3. Desa 2011-2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Desa 2011-2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu

desa 2011 2012 kış koleksiyonu desa ayakkabı modelleri desa çizme ve bot modelleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Modern ve zekice detaylar içeren parçaların, maskülen kumaşlarla farklı bir karışım sergilediği koleksiyonda pantolonlar, elbiseler, ceket ve klasik trençkotlar, tek tek elde işlenen deriler, süetler ve tüvit kumaşların en şık örnekleri sergileniyor....
  4. Nine West 2011-2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Nine West 2011-2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu

nine West 2011 2012 sonbahar kış koleksiyonu bot modelleri resimleri fiyatları hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Sonbahar da alışılmışın dışına çıkmaya hazırmısınız melekler :)Batik 2012 Elbise modelleri ve Nine West Ayakkabı bot modellerinin birbirini tamalamasına şaşıracaksınız. Nine West 2011-2012 Sonbahar kış koleksiyonu sizler için.Sonbaharı yaşatan renkler yeşil, mürdüm,...
  5. Lacoste 2011 2012 Sonbahar Kış Çocuk Koleksiyonu

Lacoste 2011 2012 Sonbahar Kış Çocuk Koleksiyonu

2012 Kış Çocuk Koleksiyonları Sonbahar Kış Çocuk Koleksiyonu Lacoste 2012 Kış Çocuk Şimdiki çocuklar çok şanslı! Artık her markanın koleksiyonlarının yanında çocuk koleksiyonları da yer alıyor. Hatta bebek koleksiyonları bile. Özellikle Zara, Koton gibi markalardaki çocuk ve bebek koleksiyonları harika. Sırada Lacoste‘un 2011 2012 sonbahar kış çocuk koleksiyonu var.

Sayfayı Paylaş