gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ölüme Yolculuk.....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Yaşama tutunmak için en ufak bir sebebim bile kalmadı artık azRaili bekliyorum tıpki bir insanın sevdiğini bekler gibi azRailin qözlerinde hissediyorum kendimi
    öLüme daha önce bu kadar çok yaklaşmamıştım
    Daha önce hissetmemiştim öLümün bu kadar yakın olduğunu
    Bileklerimden akmaya başladı azrailin habercisi
    öLüm artık ben geliyorum diyor
    Hazırlan yawaş yawaş..
    Ben bütün bedenimle beklerken ölümü , bir el uzanıyor ve ayırıyor bizi
    Yine olmadı , yine kawuşamadık ölüm..Sen bile istemiyorsun beni..
    Fani dünya ne yapsın beni ? Senin bile istemediğini..
    Yine acı çekmek için burdayım..yine istenmeyen yine sevilmeyen birisiyim
    öLümle yaşam arasında gidip geldiğim o günlerden beri hiç birşey değişmemiş..
    Eskidende istenmeyen ben , yine istenmiyor yine sevilmiyorum..
    Bunları tekrar görüp acı çekmem için mi bıraktın beni ? (ölüm!)
    Bir defada ölüp kurtulmak istemiştim ben oysa sen beni hergün ölümdende beter waziyette bırakıp gittin..
    Bir dahaki sana olan uzun ama bir o kadarda güzel olan yolculukta görüşmek üzere ! (ölüm)

alıntı

Ölüme Yolculuk..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yolculuk

Yolculuk

Yol hazırlığı yapmak hayırlı bir işe, Yola çıkmak zenginliğe yahut insanların ahlak ve tıynetlerini ortaya çıkarmaya, arza ölçmeye, Uzak yola çıkmak bir halden başka bir hale geçmeye, Yolculuktan dönmek işin bitmesine, maksadın hasıl olmasına, Hastanın uuzak yola çıkması yahut tanımadığı bir eve gitmesi ölmesine delalet eder.Yolculuğa çıktığını görmek ve ya da arsa alacağınıza işarettir. Deniz...
  2. Umuda yolculuk faciayla bitti: 21 ölü

Umuda yolculuk faciayla bitti: 21 ölü

Libya açıklarında İtalya'ya ulaşmak isteyen mültecileri taşıyan iki ayrı teknenin batması sonucu 21 kişinin öldüğü, yüzlerce kişinin kayıp olduğu bildirildi. Libyalı yetkililer, kalıntılarından çürük olduğu anlaşılan ilk gemide 253 mülteci bulunduğunun belirlendiğini, ülke açıklarında batan iki gemide oldukları anlaşılan cesetlere rastlandığını kaydetti. Batan ikici gemiden 23...
  3. Yolculuk mesajları

Yolculuk mesajları

yolculuk mesajlari yolculuk mesajları msj yolculukla ilgili güzel sözler iyi yolculuklar dilekleri yolculuk sözleri, yolculuk sözler, yolculuk mesajı, yolculuk msj, Olurya sevdiğiniz biri yolculuğa çıkar, sizde ardından iyi yolculuklar dilemek için msj yazmak istersiniz, ama sıradan bilindik şeyler olmasın istersiniz :) İşte o zaman size yardımcı olacak msj, bu yazımızda Melek'ler:)...

Sayfayı Paylaş