gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Önemli mutlaka bakın

Konu, 'Gebelik' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Hamile anne adayları, ben anne veya gebe degilim ama ,geçenlerde dersimizde işledigimiz bir konuda dikkatimi çeken ve sizinle paylaşmak istedigim bir konu oldu.Tüm hamileler eminimki bitki çayları içiyorlardır.Ama bunlardan bir tanesi yani "Adaçayı" hamilelikte düşük olmasına sebeb oluyormuş .Yani bitki çaylarından sadece adaçayı degil bir kaç tane daha bitki çayları düşük olmasına etkenmiş dikkat etmenizi tavsiye ederim.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Önemli mutlaka bakın
    Teşekürler KarTanesi, Faydalı bir paylaşım olmıuş.... Arkadaşıma söyleyeceğim çünkü oda stress den uzak durmak için ada çayı tüketiyor.... (1,5aylık hamile)

Önemli mutlaka bakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni İcatlar MUTLAKA Bakın!!!

Yeni İcatlar MUTLAKA Bakın!!!

yeni icatlar yeni basit icatlar küçük basit küçük Yeni çıkacak bu yüzükler sayesinde, doğum günlerini, evlilik yıldönümlerini unutmayacaksınız. Son 24 saat içinde her saat, parmağınızı 10 saniye boyunca 120 dereceye kadar ısıtıyor. Suyun basıncı ile çalışan, pil veya elektirik gerektirmeyen ışıklı duş başlıkları...Suyun basıncı ile çalışan bu ışıklı duş başlıkları, suyun sıcaklığına göre...
  2. Beş Önemli Ders - Mutlaka Okuyunuz

Beş Önemli Ders - Mutlaka Okuyunuz

Birinci Ders: Okuldaki ikinci ayımda, hocamız test sorularını dağıttı. Ben okulun en iyi öğrencilerinden biriydim. Son soruya kadar soluk almadan geldim ve orada çakıldım kaldım. Son soru şöyleydi : 'Her gün okulu temizleyen hademe kadının ilk adı nedir ?' Bu her halde bir çeşit şaka olmalıydı. Kadını, yerleri silerken, hemen her gün görüyordum. Uzun boylu, siyah saçlı bir kadındı....
  3. Atatürk silueti‏..((MUTLAKA BAKIN))

Atatürk silueti‏..((MUTLAKA BAKIN))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. mutlaka bakın!!!

mutlaka bakın!!!

İÇ CAMAşIRINIZI ALDIGINIZDA LUTFEN YIKAYINIZ GIYMEDEN ONCEYOKSA BOYLE OLUR.. > >>>> Bu gördüğünüz birçok uzakdoğu ülkelerinde yaşayan > >>>>bir sinek>>türünün larvaları yani yavrularıdır...> DOĞDUKLARI anda > >>>>karınlar çok aç>>olurlar..Derinizin altına girdikleri anda karınlarını > >>>>doyurmaya...
  5. Pembe Abiyeler ( mutlaka bakin )

Pembe Abiyeler ( mutlaka bakin )

MeLeKlerim bende pembe Hastaligi var :D yeterki pembe olsun :) birde su abiyeleri görünce pembe halde, icim gitti desem yeridir :D eminim sizde bayilacaksiniz :)

Sayfayı Paylaş