gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Önemli Site Duyurusudur !!

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sevgili üyelerimiz ;
    Şahsi aldığım karar doğrultusunda, bu tarihten itibaren formumuzdan Siyaset bölümü tamamen kaldırılmıştır.

Siyaset hakkındaki bildiğiniz kendi bildiğinizdir, ve formumuzu asla bağlamamaktadır, bu dakikadan sonra forumda siyaset isteyenler, siyaset yapanlar, birbirini rahatsız edenler, başka yerdeki problemi polemik haline getirip formumuz üzerinden tartışma yapan / yapanlar ( pm dahil çünki onlarıda okuyabiliyoruz ) DERHAL banlanacaktır. Kişilerin açtığı konulara, karşıcı bir tutumla yaklaşmak, üslubu kötüleştirerek kişi/kişileri rencide etmek, cevap hakkı doğuracak derecede yazmak SINIRSIZ BAN SEBEBİDİR...

İstemeyen arkadaşlarımız bir dakika durmasın ve derhal formumuzu terketsin !

Tekrar söylüyorum, bu forumda asla ama asla TARTIŞMA / TARTIŞMAYA YELTENME is-te-mi-yo-ruz..

Daha açık anlatamazdım heralde, bu mesajın altına abuk sabuk cümleler yazmayın, dediğimiz gibi istemeyen çeker gider

Herkese İyi forumlar diliyorum...

M.C

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Önemli Site Duyurusudur !!
    gerekenin yapılmasını bekleyenlere en güzel gerekendir bu.
    bu saaten sonra gruplaşma eski düşmanlıkların buraya taşınmasına izin vermiyoruz.siyaset bölümü açarken herkesin fikirlerine saygı duymalıyız diye binlerce kez söyledik ama sözde siyasi görüşler altında eski bir düşmanlık sürdürülüyor.o yüzden siyaset bölümü yok bu saaten sonra herkes siyasi görüşünü kendine saklasın.
    bu günden sonra huzursuzluk çıkartan her kim olursa aramızdan ayrılacaktır.
    yönetim olarak gözlemlerimiz doğrultusunda aldığımız karar hakaretler kaşılıklıdır o yüzden şimdi kimseye ceza vermiyoruz bu uyarı uymayanlar zaman içersinde kendini gösterecektir ve aramızdan ayrılacaktır...

not:bu msj altında abuk sabuk yorumlar yapanlar aramızdan ayrılacaktır...

Meleklermekani Yönetimi

SAYGILAR

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

herzaman dediğimiz gibi önce huzur..herkesin görüşüne ve kişiliğine saygımız olduğunu defalarca belirttiğimiz halde ve bu konudahertürlü ılımı gösterdiğimiz halde hala bunu anlamamış yada anlamak istemeyen kişilerin olduğunu düşünerek siyaset bölümünü kaldırmış bulunmaktayız.hiçkimse ve hiçbirşey bizim huzurumuzu bozamaz vede buna hakkı yoktur burası koz paylaşma yeri değil güzellikleri paylaşma platformudur kimin ne sorunu varsa bunları forum içine taşıyamaz vede yansıtamaz

not:bu msj altında abuk sabuk yorumlar yapanlar aramızdan ayrılacaktır...
    Meleklermekani Yönetimi

SAYGILAR

EceLiN

4. ChaRacTeR

ChaRacTeR Forum Okuru

arkadaşlar dün ki tartışma siyaset bölümünde çıkmadı ki..gözden kaçmış sanırım...Mustaraf Kemal Atatürk bölümünde çıktı..siyaset bölümünde kimse doğru dürüst bişey yazmadı zaten...

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

siyasi görüşlerden dolayı çıktı bölümün önemi yok kavganın nedeni önemli

6. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evet character haklı siyasette bir şey yoktu neden orayı kapattınız.

7. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İzninizle bir düşüncemide belirtmek istiyorum.Asla abuk sabuk şeyler değil .madem kurallara uymayanlar süresiz uzaklaştırılacak neden siyaseti kapatıyorsunuz.Verirsiniz cezayı olur biter.Kapatmakla diğer üyelere daha doğrusu tartışmadan,hakaret etmeden siyasi yorumlarını yazan üyelere haksızlık yapmıyormusunuz.Bu sadece bir öneri ama kapatılmasından yana değilim.

8. ChaRacTeR

ChaRacTeR Forum Okuru

aynı şekilde düşünüyorum..

9. Misafir

Misafir Forum Okuru

estern doğru söylüyorsun bizde bunu binlerce defalarca söyledik ama uyan olmadı kesin çözüm siyaset taki çoğu arkadaşlarımızın birbirlerinin siyasi görüşüne saygı duyana dek yok.bu site yönetim kararıdır saygı duymanızı bekliyoruz.

SAYGILAR

10. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yönetimin kararına saygı duyuyorum. Ama özellikle Avrupa Birliği bölümü oldukça yararlı bir bölümdü. Çok da emek vermiştim hani :) Sevgiler

Önemli Site Duyurusudur !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. side

side

Manavgat'a 7 km uzaklikta olan Side tarihi bir yerlesim merkezidir. Tarihçiler tarafindan I.Ö. 1405'te kuruldugu ifade edilen Side, I.Ö. VI. y.y in yarisindan itibaren, sirasi ile, Lidyalilarin, Perslerin, Iskender'in, Antiogonos'un, Ptolemaioslarin egemenligini tanimistir. I.Ö. 215 ten sonra Suriye Kralligi'nin denetiminde imar edilip bir bilim ve kültür merkezi haline getirilen kent I.Ö....
  2. ümit sisiniz

ümit sisiniz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Site Kurallarımız

Site Kurallarımız

KURALLARA UYULMAMASI HALİNDE UYGULANACAK YAPTIRIMLAR (Bkz. Bölüm 1) Madde 1. Sahte hesaplar ve manasız kullanıcı ismi seçenler sistemden silinecektir. (Bkz. Bölüm 2) Madde 2. Bir üyenin, başka bir üyenin profil sayfasına bir sitenin adının tamamını ya da bir bölümünü yazması ve / veya direkt link verilmek suretiyle reklamını yapması durumunda mesajlar silinir, üye uyarılır,...
  4. Editör ve Site Yönetimine Önemli Duyurudur !

Editör ve Site Yönetimine Önemli Duyurudur !

Sevgili Editör Arkadaşlarım, Sitemize konu açarken mutlak suretle başlığa kendinizden bir kaç şey ekleyiniz. Ve tek kelimeli başlıklı konuları açmayın. Bu husustaki küçük kurallara uymanızı önemle rica ediyoruz. YANLIŞ OLAN AÇTIĞINIZ BAŞLIKLARA ÖRNEKLER Hamilemiyim Selam arkadaşlar Hamilelikte Progestan Ev dekorasyonu örneği Kırmızı Gelinlik Modeli 2012 Mango Giysi modelleri 2012 Aker...
  5. önemli

önemli

ben yanlış bir kelime yazdım diye hoca puan kırıyor mu

Sayfayı Paylaş