gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Onlar için su koymayı unutmayın...

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hayvanseverler herkese çağrıda bulunarak, “sahipsiz hayvanları susuz bırakmamayın” mesajını veriyor. Su sıkıntısı ve sıcakların bir başka boyutu da sokak hayvanlarının hayatlarının tehlikeye girmesi... Bu nedenle hayvanseverler hayvan seven, bakan veya bakmayan herkese çağrıda bulunuyor: “Lütfen sokakta, yalnız yaşayan canlılara bir kap su koyalım. Ve her gün boşalan kaplarını tazeleyelim...”

kaynak:web türkiye portal.com

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Onlar için su koymayı unutmayın...
    emegine saglik canim tskler

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

sağolasın çitos ellerine sağlık :)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

ben şimdiden su bıraktım 5 tane kedi besliyoruz bahçede ve güvercinler sıcak yaz günlerinde su bırakmayı unutmayalım

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Onlar için su koymayı unutmayın...
    tabi ki onlarda bir canlı ve bizim gibi şanslı olmıyan canlılar umarım bu konuyla dahada duyarlı olmaya gayret gösterriz.paylaşım için tşkler

6. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Onlar için su koymayı unutmayın...

çitoşşcum paylaşım için teşekkürlerrr

Onlar için su koymayı unutmayın... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Su İÇmenİz İÇİn Sudan Sebepler

Su İÇmenİz İÇİn Sudan Sebepler

SU İÇMENİZ İÇİN SUDAN SEBEPLER Suyun hayat için önemi, bilinen bir gerçektir.Su, insan için en önemli besin maddesidir ve insan vücudu yeryüzündeki diğer tüm maddelerden daha fazla su içermektedir. Erişkin bir insan vücudunun %55-75'ini su oluşturur ve su vücudumuzun her bölümünde bulunmaktadır. Bu suyun yaklaşık üçte ikisi hücrelerin içinde, geri kalanıysa hücre aralarında ve kanda...
  2. Etkili Öğretim İçin On Öneri

Etkili Öğretim İçin On Öneri

1- Etkili öğretim, akılla birlikte yüreği de vermektir. Bir içtenliktir. Öğrenciyi sadece iyi öğrenmesi konusunda motive etmek değil, aynı zamanda onların nasıl öğrenmeleri gerektiğini ve bu yolda ne gibi yöntemlere gereksinimleri olduğunu göstermeyi de kapsar. Bunu eğitimci, öyle bir tarzda yapmalıdır ki, öğrenci için belli bir anlamı ve bu anlam içinde belli bir yeri ve bütün bunların...
  3. Unutmayın..

Unutmayın..

İnternette dolaşırken bu güzel yazı ile karşılaştım... Ve sizlerle paylaşmak istedim.. Okurken ne kadar da güzel bir yazı dedim... okudum okudum ve en son cümleyi okuduğumda anladım ki öğreneceğim daha çok şey var... Umarım sizlerde benim gibi beğenirsiniz.... Çocuklarınızı iyi yetiştirin. Doğruları söyletin Canı istemediği içiVazoyu kim kırdı dediğinizde ben kırdım diyebilsin....
  4. Kadın Sağlığı İçin On Test

Kadın Sağlığı İçin On Test

Erken teşhis can kurtarıyor. Kadın sağlığı için yılda bir kez mutlaka bu testleri yaptırmak gerekiyor. Bazı hastalıklar yaş tanımıyor, o yüzden kaç yaşında olursanız olun, sağlığınız için bu on testi testi mutlaka yaptırın. Mamografi Göğüslerinizi kendinizde elle kontrol edebilirsiniz fakat 20 yaşından itibaren iki üç yılda bir, 40 yaşından itibaren ise yılda bir kez mutlaka mamografi...

Sayfayı Paylaş