gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Onu elde ettiniz.Peki ya şimdi?

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Erkekler için hazırlanmış bir yazıdır bizde okuyalım bilgi edinelim bakalım :D Onu Elde Ettiniz Peki Ya Şimdi?
    Aşkınızın sürmesini istiyorsanız, ilişkinize yeterince ilgi gösterdiğinizden emin olun. İşte size “cicim ayları”ndaki ateşin sönmemesi için birkaç öneri…

Onu Elde Ettiniz Peki Ya Şimdi?
    Kuralları unutun

Beraber geçirdiğiniz harika hafta sonunun ardından hemen ortadan kaybolmayın. ’D.S.I.: Date Scene Investigation’ kitabının yazarı Profesör Doktor Ian Kerner bu konuda, “Flört kendi içinde belirli bir hıza sahip bir süreçtir; yani zamanla hızlanıp doruğa ulaşır.” diyor ve ekliyor, “Birbirinizi çok sık görmüyor olsanız dahi, gün içinde sevgilinizin aklında olmaya çalışın; ama bunu yaparken de ipin ucunu kaçırıp onu saat başı aramamaya dikkat edin. En güzeli telefon mesajı ya da elektronik posta ile onu yoklamak ve verdiği cevaplara göre rotayı belirlemektir.”

Geçmişinizi “paket”leyin

Eski sevgili konusu her zaman huzursuzluk çıkarmaya adaydır. Bu durumdan kurtulmanınsa tek bir yolu vardır: Hızlı ve kararlı davranmak. Örneğin, önceki kız arkadaşınızdan maksimum 1 dakikalık bir özet halinde bahsedin. “Beraber iyi vakit geçirdik; ama işler istediğimiz gibi yürümedi…” cümlesi yeterlidir. Dilinize hâkim olun ve sakın detay vermeyin; çünkü kuracağınız her ekstra cümle, size eksi olarak geri dönebilir. Ayrıca karşı taraf yüzünden yürümeyen eski ilişkilerden bahsetmek, kendinizi gereksiz yere övmeye çalıştığınız izlenimi verir ki kadınlar bundan nefret ederler.

İşleri yavaştan alın

Birbirine fazla bağımlı olmak sağlıksız bir durumdur. Profesör Kerner bu konuda, “İlişki, kişisel sınırların karşıdaki insana göre yeniden yapılandırılması ile ilgilidir ve bu da yavaş gelişmesi gereken bir süreçtir.” diyor. Yani bırakın sevgiliniz istiyorsa diş fırçasını, küpelerini hatta makyaj malzemelerini sizin banyonuzda bıraksın. Siz onu hem arkadaşlarına, hem de özel hayatına yeterince zaman ayırması için teşvik etmeyi ihmal etmeyin ve aynısını kendiniz de yapın. Cicim aylarında her saniye beraber olmak ve her şeyi birlikte yapmak çok zevkli gelse de uzun vadede ilişkinin sağlıklı olması için bu durumdan sakının.

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Onu Elde Ettiniz Peki Ya Şimdi?
    etmem mi gızz bak avuçlarımın içinde....::))))
    ellerine saglık paylaşım için balım...

Onu elde ettiniz.Peki ya şimdi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Unut Onu

Rafet El Roman - Unut Onu

rafet el roman unut rafet el roman boşver buda geçer boşver buda geçer er unut onu zamana bırak yeter dinle bosver buda gecer zamana birak yeter eski unutulur yenisi bulunur sikma canini ne olur bosver buda gecer zamana birak yeter eski unutulur yenisi bulunur sikma canini ne olur olan oldu artik ne soylesem yeri degil bitmeyecekti sandim bir ruyaya kandim damla damla dustu dilim dilim...
  2. Ya şundadır, ya bunda! Karar veremiyorum

Ya şundadır, ya bunda! Karar veremiyorum

Biliyor musunuz özgürlüğün en zor tarafı karar verme zorunluluğudur. Başkalarının doğruları ile hareket etmek onların yolundan yürümek her zaman daha kolay gibi. En azından ben de herkes gibi yaptım diyebilir insan. Uyum içinde kendini bir süre daha güvencede hissedebilir. Sorumluluk taşımaya da pek gerek kalmaz. Sanırım birçok insan böyle yaşıyor. Sonra birden özel hayatımızla ilgili kritik...
  3. Biz Şimdi El mi Olduk

Biz Şimdi El mi Olduk

Sonsuza akardı senle zamanlar Ne ah lar vardı, senin yanında, nede acılar Bir bakışın yeterdi kalbimin hızlı atışına Güldürürdüm kıyamazdım kaş catışına Bir bardak caydı bölüştüğümüz Bir güldü kokuyorsa beraber kokladığımız Bir yoldu aşka doğru el ele yürüdüğümüz Daha dündü Ne zaman el oldun be sevdiğim Keşkeler olmayacakttı bizim hayatımızda bir masada oturacaktık yan yana Bende beyazdan...
  4. uzattım ellerimi onlarda burada

uzattım ellerimi onlarda burada

Sen yoktun, geceyi bin yıldıza bölerdim. Uykuyu kendime haram ederdim. Yorgun sabahlara güneşsiz yarınlara uyanırdı her gün yüreğm. Kime sorsam bilmezdi seni. Öfkem onlara değil kendimeydi hep. Ağlamaksa, içe akıtılan gözyaşı, kimse görmezdi... Her yağmur yağışında bu kentte, damla damla düşerdi özlem. Islanmak değildi beni korkutan, o damlalarda boğulmaktı. Yokluğun beni boğardı. Öyle zorki...

Sayfayı Paylaş