gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Önüm, arkam, sağım, solum sehpa

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Önüm, arkam, sağım, solum sehpa Oturma odaları ve salonlarımızın vazgeçilmez tamamlayıcısı sehpalar, değişen tasarım anlayışı ile birlikte klasik yuvarlak ve kare hatlardan dışarı çıktı. Oturma odalarının şıklığını tamamlayan en önemli detaylardan biri olan sehpaların işlevi de tartışılamaz. Orta sehpalar, yan sehpalar, her evin olmazsa olmazı fiskoslar, zigonlar, TV sehpaları, konsollar, tırnaklar.
    Her birinin farklı bir işlevi var, kiminin üzerine televizyonlarımızı ve telefonlarımızı koyarız, kimi de misafirlerimize yaptığımız ikramlar için bize kolaylık sağlar. Değişen tasarım anlayışı sehpalarımızı, klasik yuvarlak veya kare hatlardan dışarı çıkarıyor. Sehpaların sadece şekilleri değil, işlevleri de değişiyor. Çekmeceli, aynalı, tekerlekli, açılır, kapanır kapaklı modeller, sehpaların kullanım alanını genişletiyor

Önüm, arkam, sağım, solum sehpa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Yaşar - Sağıma Soluma Bakamam

Ebru Yaşar - Sağıma Soluma Bakamam

yalancı aşklarla avuttum her zaman kendimi kaç defa boş yere harcadım delice sevgimi inandım, aldandım, bir çapkına ben yandım zannettim uslandım bir zalime aldandım sağıma soluma bakamam ne kapıya ne cama çıkamam yine de onsuz yapamam ah deli sevgilim (2) (nakarat) kime ne sevdiysem verecek hesabım yok benim sevmek bir günahsa vallahi günahım çok benim inandım, bağalandım, bir zalime...
  2. Önüm arkam SOBE

Önüm arkam SOBE

Sobelemeyi özledim yalanları, diyebilir miyim acaba ? Çocukluğum sıkıştırır hemen beni mengeneye, peki sorarmıyız bu soruyu ? acaba kaç soru sormuşuzdur kendimize geldiğimiz şu yaşımıza kadar. Korkuyormuyuz yoksa belki de ”ya bırak bu işleri filozofi yapma” deyip pişkince olmadığımız bir kişiliğin sosyal güdülemesiyle kodlanmış olan bir psiko karşılıkla hafif lümpen muhaliflikler mi yaparız...
  3. AğLama Sakın ArKamDan

AğLama Sakın ArKamDan

Bazen sadece yazmak istiyorum. Cevap beklediğimden değil kendime söz geçiremiyorum. Ne gök ne yer tam ortasından tutuyorum hayatı başımı kaldırsam sana değmek yere bassam tenimi acıtmak bunlar korkutuyor beni... Her ne varsa sakladığım ikisinin arasında kalsın istiyorum bu yüzden. Kırdığım bizler uyku aralarında uzaklaşıyor da bir el verip tutmuyorum onları. Gerisi zaten boş geliyor...
  4. Önüm Arkam Sağım Solum Sobe Sözleri

Önüm Arkam Sağım Solum Sobe Sözleri

Önüm Arkam Sağım Solum Sobe Sözleri de ekleyin kızıma öğretecem bu çocukluk tekerlemeyi :)
  5. Dinle Sevgili Önüm Arkam Sağım Solum Sobe Sözleri

Dinle Sevgili Önüm Arkam Sağım Solum Sobe Sözleri

Önüm Arkam Sağım Solum Sobe Şarkı Sözü Dinle Sevgili Önüm Arkam Sağım Solum Sobe Sözü Sevgili melekler, Dinle Sevgili Önüm Arkam Sağım Solum Sobe sözlerini sizlerle paylaşıyoruz :) Avazımın çıktığı kadar bağırmak istiyorum. Nasıl mı ? Böyle işte. Böyle nefret. Böyle sövmek. İçimi boşaltmam gerek biraz, anladın mı ? Ve yahut kapat gitsin ! Asileşti çerçevem,...

Sayfayı Paylaş