gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Onur Koç Hayatı ve Biyografik Bilgileri Buyrun

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

onur koç onur koç kimdir onur koç hayatı

Sevgili melekler, bu yazımızda pop müzik dalında kendine bir yer edinmeye çalışan genç şarkıcı Onur Koç hayatı hakkında bilgiler paylaşacağız sizlerle.. :)

1992 yılının 12 Şubat akşamı Trabzon’un Faroz adlı mahallesinde dünyaya geldim.
    Çok kücük yaslarda tanısmıstım müzikle..Tvlerden radyolardan duydugum sarkıları taklit etmekle baslamıstı önce hersey..

Sonra kendi benligimin farkına vardım.. Her gittigim her kaldıgım yerde farklılıgımı göstermistim..

12 yaslarında hiphop müzigiyle tanısmıs , küçük bir grup ile break dans calımalarına baslamıstık..

15imde gitar ögrenmek isteyip kursuna yazılmıs, ama hayal kırıklıgına ugramıstım .. 2 gün gidip bırakmıstım kursu , ögrenemeyecegimi anladıgım için.. 6 ay duvarda asılı kalan gitarımı elime tekrar aldıgımda ‘ben bu gitarı çalıcam’ diyordum.. 1 ay boyunca sabah aksam demeden gitar ile bir bütün olmustum adeta.. Ama sonunda mutlu sona ermistim , zor da olsa..

2008 yılında Mr.sekban’ın yardımıyla 10 bestesi bana ait olan ‘hadi sana elveda’ adlı küçük bir albüm yaptım..

Begenilmis olsa gerek 2.si istendi.. uzun süren çalımalarımdan sonra ‘Biz Olmasak Da’ adlı bir albüm daha yaptım.. suanda 30a yakın bestem bulunmaktadır..

İnternetten veya baska bir sekilde benim oguzhan kocun kardesi-akrabası oldugum söyleniyor.. Oguzhan koç ile sadece soyad benzerligimiz vardır ..
    Evet..böyle dogdum böyle geldim buralara kadar ..

Umarım ki ilerde , yepyeni albümlerimle ve kliplerimle sizlerin karsısına , ayrılmamak üzere çıkmak dilegiyle…

Onur Koç Hayatı ve Biyografik Bilgileri Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hümeyra Hayatı ve Biyografik Bilgileri

Hümeyra Hayatı ve Biyografik Bilgileri

Hümeyra Kimdir, Resimleri Hümeyra Kimdir Sesiyle olduğu kadar oyunculuk kariyeriyle de kendini ispatlayan Hümeyra'yı en çok Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı İffet karakteriyle melekler. Bu yazımızda Hümeyra hayatı hakkında bilgiler paylaşıyoruz sizlerle :) Asıl adı Hümeyra Akbay ancak bilinen ismiyle Hümeyra (d. 15 Ekim 1947, İstanbul) Türk besteci, söz yazarı, müzisyen ve...
  2. İlyas Salman Hayatı ve Biyografik Bilgileri, Resimleri

İlyas Salman Hayatı ve Biyografik Bilgileri, Resimleri

İlyas Salman Kimdir, Resimleri İlyas Salman Kimdir Sevgili melekler, bu makalemizde Türk sinemasının sevilen komedi oyuncularından İlyas Salman hayatı hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz.. :) 14 Ocak 1949 yılında Malatya ilinin Arguvan ilçesinde doğdu. Aslen Arguvan, Malatya'lıdır. Arguvan ilçesi Asar köyü nüfusuna kayıtlıdır. Uzun yıllardır oynadığı Kürt tip rolleri yüzünden...
  3. Ayşen Gruda Biyografik Bilgilerle Hayatı ve Fotoğrafları

Ayşen Gruda Biyografik Bilgilerle Hayatı ve Fotoğrafları

Ayşen Gruda Hakkında Bilgi Ayşen Gruda Hayatı Fotoğrafları Adile Naşit ve Münir Özkul'la çevirdiği aile filmlerinden Hababam Sınıfı 'na kadar sayısız filmde rol alarak hepimizi kahkahalara boığan usta tiyatrocu Ayşen Gruda hayatı hakkında bilgiler vereceğiz sizlere melekler :) Ayşen Gruda, 30 Kasım 1945'te istanbul'da doğdu. Komedi yeteneği, çocuk yaşta Yeşilköy'deki evlerinde Ermeni...
  4. Adem Kılıççı Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler Buyrun

Adem Kılıççı Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler Buyrun

Adem Kılıççı Hakkında Bilgi Adem Kılıççı Hayatı Sevgili melekler, bu konumuzda 2012 Londra Olimpiyatları kapsamında ülkemizi boks sporunda temsil edecek sporcularımıdan Adem Kılıççı hakkında bilgi vermek, Adem Kılıççı hayatı hakkında paylaşımda bulunmak üzere konumuzu açıyoruz.. Adem Kılıççı, Türk boksör. İstanbul’daki Fenerbahçe Boks Şubesi’nin üyesidir. 18 Nisan 1986, Ağrı...
  5. Kenan Doğulu Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler Buyrun

Kenan Doğulu Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler Buyrun

kenan doğulu hayatı kenan doğulu kimdir Sevgili melekler, son zamanlarda Beren Saat ile olan birlikteliğiyle medyada sıkça rastladığımız başarılı müzisyen Kenan Doğulu hayatı hakkında bilgilerimiz şöyle... Beş yaşında iken konservatuarın piano bölümüne birincilikle girdi. Altı sene piano bölümü sonrası gitar bölümüne geçti. Bu esnada tiyatro eğitimi, çocuk korosunda solistlik,...

Sayfayı Paylaş