gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Oramiral Emin Murat Birgel Kimdir?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

oramiral emin murat birgel, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler

Bu yıl ki atamalarda Deniz Kuvvetleri Komutanlığına atanan Oramiral Emin Murat Birgel'in hayatıyla ilgili ayrıntılar şöyle melekler;

Emin Murat Bilgel 1952 yılında Üsküdar, İstanbul’da doğdu. 1970 yılında Deniz Harp Okulundan mezun oldu. İki yıl subay olarak öğrenime devam ederek 1972 yılında Deniz Kuvvetleri Komutanlığında fiilen göreve başladı.

1978 yılına kadar Deniz Kuvvetlerine bağlı çeşitli gemilerde branş subaylığı yapan Koramiral Bilgel, 1980 yılında Deniz Harp Akademisinden mezun oldu.

1997 yılında Tuğamiralliğe, 2001 yılında Tümamiralliğe, 2005 yılında Koramiralliğe terfi etti eden Bilgel, 30 Ağustos 2009 tarihinden geçerli olarak Oramiralliğe terfi etmiş ve Donanma Komutanlığı görevine atandı.

Oramiral Emin Murat Birgel Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

murat boz kimdir murat boz kim otobiyografisi biyografisi biyografi 07.03.1980 yılında Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya geldim. İlk ve ortaokul öğrenimimi yine burada tamamladıktan sonra 1995-96 eğitim öğretim yılında istanbul anadolu güzel sanatlar lisesi özel yetenek sınavını kazanarak eğitimime İstanbul'da devam etmeye başladım. Bu dönem içerisinde Atatürk Kültür Merkezi,...
  2. Dr Murat TOPALOĞLU kimdir ?

Dr Murat TOPALOĞLU kimdir ?

murat topaloğlu murat topaloglu mustafa topaloğlu kimdir topoğlu kimdir murattopaloglu 1976 yılında Almanya'da doğdum. kısa bir süre Almanya'da okul hayatından sonra 1986 yılında Türkiye'ye geldim. İlkokul ve lise yıllarım Adapazarı'nda geçti. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazanınca İstanbul hayatı da 1996 yılında başlamış oldu. yorucu bir eğitim süreci sonrasında 2003 yılında...
  3. Murat Yıldırım kimdir

Murat Yıldırım kimdir

murat yildirim asi murat yıldırım aslen nereli murat yıldırım kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, hayatı, oynadığı diziler, dizileri, filmleri, nereli, aslen nereli, kaç yaşında, resmileri, ve eşi, burçin terzioğlu, evli mi, evlendi, eşi, en son haberler, evliliği, Murat Yıldırım, genç kızların gözdesi oaln başarılı ve yakışıklı bir oyuncudur. Şimdilerin Aşk ve Ceza dizisinde başrol...
  4. Murat Han kimdir

Murat Han kimdir

murat gordi kimdir murat han kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, dizileri, filmleri "Mutluluk" adlı filmde Özgü Namal ile başrolleri paylaşan ünlü oyuncu Murat Han hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. Murat Han (d. 1975, Erzincan) Türk sinema ve dizi oyuncusu. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünde mezun...
  5. Oramiral Emin Murat Bilgel Kimdir Hayatı ve biografisi var mı

Oramiral Emin Murat Bilgel Kimdir Hayatı ve biografisi var mı

Arkadaşlarım Oramiral Emin Murat Bilgelin hayatı biografisi ile ilgili bilgi gerekmekte var mı acaba xxxx/

Sayfayı Paylaş