gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Ördekler(çok üzüldüm)

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Ördekler(çok üzüldüm)
    içim bi tuhaf oldu:(nasılda bakıyor :(

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ayy kıyamam yaa nasılda bakıyor yavrusunun ardından

4. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ah caniiim ..orda olsam kurtarirdim

5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    insanın içi bir tuhaf oluyor degilmi..yazık ya:(

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

öffffffff içim vallahi bir tuhaf oldu yaaaa.. yazık ben ağlarım böle şeylerde kıyamam canım yaaaaaa oda anne baksan onunda duygusu var kıyamam nasılda bakıyo yaaaaaa

Ördekler(çok üzüldüm) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ördekler...

Ördekler...

ördekler nasıl beslenir ördek nasıl beslenir ördekler neyle ördek neyle yavrusu Ördek, (Anatinae) alt familyasından hemen hemen bütün dünyanın sulak bölgelerinde yaşayan, perde ayaklı su kuslarına verilen ad. Göl ve bataklık kenarlarını pek severler. Hızlı akan nehir ve denizlerde yaşayanlar da vardır. Beslenmesi kolay olduğundan, evcil birçok soyları üretilmiştir. Ülkemizde ördekler, birçok...
  2. Gülben Ergen, "Haberlere en çok Mustafa üzüldü" dedi.

Gülben Ergen, "Haberlere en çok Mustafa üzüldü" dedi.

Gülben Ergen, önceki akşam Fan Club üyelerine Kanlıca'daki Paysage Restaurant'ta iftar yemeği verdi. Gülben, bu özel akşamda hayli neşeliydi. 'Sadece dedikodu' Eşi Mustafa Erdoğan'dan boşanacağına dair çıkan haberler hakkında konuşan Gülben Ergen, "Haberlere en çok Mustafa üzüldü" dedi. Takvim
  3. Beyazıt Öztürk, aldığı lüks otomobil nedeniyle çıkan haberler yüzünden çok üzülmüş.

Beyazıt Öztürk, aldığı lüks otomobil nedeniyle çıkan haberler yüzünden çok üzülmüş.

beyazıt öztürk arabası beyazıt öztürkün arabası öztürk ün arabada şarkı söylüyor BEYAZ'IN OTOMOBİLİ BAŞINA DERT OLDU! Yüksel Aytuğ'un yazısından: Beyazıt Öztürk'le dertleştik. Onu bugüne dek hiç bu kadar üzgün ve stresli görmemiştim. Şu yeni aldığı otomobil yüzünden başına gelmedik kalmamış. Özellikle de basında yer alan bazı haberlere çok üzülmüş. Adam genç, yakışıklı, bekâr, ünlü, zengin......
  4. Nilüfer üzüldü

Nilüfer üzüldü

açık hava konseri umduğu gibi olmadı... Ünlü sanatçı Nilüfer 20. Most Konserleri kapsamında Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda sevenleriyle buluştu. Açıkhava sahnesindeki boş koltuklar, yeni çıkan "Hayal" isimli albümünden şarkılar seslendiren Nilüfer'i üzdü. Nilüfer, 20. Most Konserleri kapsamında dün akşam Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarının karşısına çıktı. Yeni...

Sayfayı Paylaş