gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

örgü fular yapılışı

Konu, 'Örgü Atki ve Eldiven Modelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

örgü fularlar iğne oyası fular modelleri fular modelleri ve yapılışları örgü yapılışı yapılışı Kış ayların da hem aksesuar hem de soğuk havalar da boğaz ve boyun çevrenizi koruyacak olan örgü fular modelleri sizlerle...
    Dantel-Örgü-Fular-Örneği.png fular135.jpg fular-orgu-ornekleri-2-15764-3.jpg Kolay-orgu-fular-modelleri.jpg maxresdefault.jpg orgu-fular-modelleri-1.jpg petrol-mavisi-kahverangi-değişik-örgü-fular-modeli.jpg şiş-ile-ajurlu-fular-modeli.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Ekim 2016
  2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: örgü fular yapılışı
    tığ şiş mekik çinişi iğne oyası hepsinizde süper yaparım evelalak özelliklede çocok kazaklarına araba tavsan falan tablo gibi tam benim branşım..bunuda deniycem inşallah iyileşeyim emeğine sağlık Ruyam

3. ayşegül_ea

ayşegül_ea Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: örgü fular yapılışı

çok güzel örmeyi denicem en kıza zamanda

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Fular takmayı seviyor ve kolay açıklamalı bir şekil de yapılışını merak ediyorsanız sizlere yapılışı oldukça kolay ve pratik gül motifli kırmızı renkli örgü fular modeli ve açıklamalı yapılışını paylaşıyorum.

tig-isi-fular-yapilisi.jpg

Bu şık fularımıza kırküö(43) ilmek ile başlayacağız. Ters örgü olacak şekilde.

Birinci sıramız ilk ilmeğimiz dahil üç(3) ters, bir(1) düz,1(bir)dola,bir(1) düz tekrarlayarak son üç ilmeğimiz ters olacak.

İkinci Sıramız: Tersi ters, düzü düz öreceğiz yani şöyle olacak 3 ters 3 düz olacaktır.

Üçüncü Sıramız : On sıramız bu şekilde örülecek 3düz ve 3 ters şeklinde yani

Dördüncü Sıramız : Onbirinci sıramızda ise üç(3)ters bir(1) düz bir(1)bırak bir(1) düz şeklinde tekrarlayacağız Üç Ters. Bu şekilde öreceğiz.

Birinci sıramızdan tekrar ederek bıraktığımız ilmekleri sökeceğiz.Örnekte gül motifi ile süslenmiş sis farklı bir süsleme yapabilirsiniz. Hepinize kolay gelsin

örgü fular yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü fular modelleri

Örgü fular modelleri

örgü fular modelleri fular örgü modelleri flar örnekleri örnekleri modeli
  2. Örgüden fular modeli ve yapılışı

Örgüden fular modeli ve yapılışı

fular modelleri ve yapılışları fular modelleri ve yapılışı KULLANILAN MALZEMELER Bir yumak renk:3471 Bir yumak renk:5090 Tığ Sıfır numara(0) Cetvel 30 cm. UzunluğundaYAPILIŞI Beş direk dört kutudan oluşacak trabzanı yüz yirmi kutu olana kadar zemini hazırlayınız.İpi koparınız. Kutucukların uzun tarafı olmak suretiyle her kutuya on beş tane dolgu doldurarak oklava sistemi gibi cetvele...
  3. Açıklamalı fular yapılışı

Açıklamalı fular yapılışı

fular modelleri ve yapılışları acıklamalı fular örnekleri açıklamalı modelleri açıklamalı dikimi Resimlerle açıklamalı şık bir fular modelini sizlerle paylaşmak istiyorum renk seçeneği sizin zevkinize kalmış tamamen istediğiniz renleri kullanabilirsiniz ve kıyafetlerinizle birlikte şık bir aksesuar olarak bu fuları takabilirsiniz Önce bu şekilde merdiven yapılacak ve daha sonra üç sıra...
  4. Örgü Fular Modeli (çok şirin)

Örgü Fular Modeli (çok şirin)

örgü fular modelleri örgü fular örneği modelleri örneği fülar Kızlar şeker bi atkı modeli ben çok beğendim çokta basit hemen örün derim bende örücem:D
  5. Örgü Penguen yapılışı

Örgü Penguen yapılışı

Özellikle çocuk odalarında çok şirin bir aksesuar olarakta kullanabileceğiniz örgü penguen yapılışını sizlerle paylaşıyorum.Eminim ki çocuklar bu penguene bayılacaklardır.Hadi bakalım kolay gelsin onları bir an önce bu şirin penguenle sevindirip süpriz yapalım:tik: ÖN : Beyaz iplikle 32 ilmek başlanır, yanlardan 1 ilmek içerden her 4 sırada bir 2 defa 1 er ilmek artışı ile 36 ilmek olur, 38...

Sayfayı Paylaş