gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Örgü Hırka Model

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

yeni model hırkalar hırka yaka kesimi süveter kol kesimi nasıl yapılır reklam kol süveter [​IMG]
    Yapılışı.

Arka:Oriantel iple ve 8 numaralı şiş kullanılarak 68 ilmekle örgüye başlanır8 sıra haroşa örüldükten sonra 6 numaralı şişle Feza zara ipi takılır ve örgüye haroşa ile devam edilir. 80 cm olunca 3-2-1 kol kesimi yapılır. 22 cm oluncaya kadar örüldükten sonra örgü bitirilir.

Ön:Oriantel ip ve 8 numara şiş kullanılarak 36 ilmekle örgüye başlanır. 8 sıra haroşa örüldükten sonra 6 numaralı şişle Feza ip takılarak örgüye haroşa olarak devam edilir. 80 cm olunca 3-2-1 kol kesimi yapılır ve koltuk altından yukarıya 20 cm örülür ve örgü bu şekilde bitirilir.

Kol:Oriantel ip ve 8 numara şiş kullanılarak 48 ilmekle örgüye başlanır. 8 sıra haroşa örüldükten sonra 6 numaralı şişle Feza zara ip takılarak örgüye haroşa olarak devam edilir. 46 cm olunca 3-2-1-1. . kol kesimi yapılır. 20 cm oluncaya kadar örüldükten sonra bitirilir.

Hırkanın dikimi yapıldıktan sonra 8 numaralı şişle önlerden kesilen ilmekler toplanıp 18 cm yaka haroşa örülür ve örgü bitirilir.

Kaynak :Feza İplik

Örgü Hırka Model konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolay örgü hırka modeli

kolay örgü hırka modeli

tarifli hırka modelleri kolay hırka modelleri kolay örgü tarifleri örgü tarifleri
  2. örgü hırka modelleri

örgü hırka modelleri

örgü hırka modelleri örgü hırka ören bayan modelleri bayan hırkaları meleklerim biliyorsunuz önümüz kış ve bu mevsim için şık hırkalar kadınların vazgeçilmezidir..kadınlar için örgü hırkaların apayrı br yeri vardır..değişik tarzda ve renkteki hırkaları ister pantolonla ister etek üzerine rahatlıkla kullanabiliriz..bu modelleri ben çok sevdim umarım siz de seversiniz... 434241
  3. Renk renk örgü hırka modelleri

Renk renk örgü hırka modelleri

iki renkli örgü hırka modelleri Renk renk el emeği çok hoş örgü hırka modelleri sizler için arkasdaşlar.Örün örün giyinin :)
  4. Erkek çocuk örgü hırka modelleri

Erkek çocuk örgü hırka modelleri

erkek hırka modelleri çocuk örgü hırka modelleri 2012 Sevgili Melek'ler, oğlunuz için örgü bir hırka modeli mi arıyor sunuz? O halde doğru adrestesiniz,. Yeğenlerimize özel çok şık örgü hırka modelleri paylaşıyor ve paşalar bu kış üşümesin diyoruz :)
  5. örgü bebek hırka modelleri arıyorum

örgü bebek hırka modelleri arıyorum

selamlar örgü işlerine çok meraklıyım ee birazda marifetli sayılırım:D bebeğim için örgü hırka modeli arıyorum bana kullanışlı ve oldukça şirin bebek hırka modelleri tavsiyesinde bulunurmusunuz

Sayfayı Paylaş