gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Örgü modeli çıkarma aparatı

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

aparatlı şal modelleri aparatla yapılan şal modelleri aparatlı örnekleri yapımı aparatla yapımı Örmek istediğiniz imajı knitpro 2.0'a yüklüyorsunuz, o da size minik karelere bölünmüş halde ilmeklere dökülecek halini veriyor. Mucize gibi! Yalnız siyah - beyaz desenler denenirse boş şablon çıkıyor, illa renkli istiyor. Gene de harika.

// knitPro web app

hadi kolay gelsin :24:

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: Örgü modeli çıkarma aparatı
    iyi fikir aslında teşekkürler cnm[​IMG]

Örgü modeli çıkarma aparatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkek atkı örgü modelleri

erkek atkı örgü modelleri

erkek atkı örgü modelleri arıyorum yeni 2012 model olursa sevinirim.
  2. Tunus İşi Örgü Modelleri

Tunus İşi Örgü Modelleri

Tunus İşi Örgü Modelleri arıyorum biri bana Tunus İşi Örgü Modelleri sunarsa çok sevinirim lütfen
  3. Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri de paylaşırsanız çok iyi olur. Ben örgüde henüz yeniyim ve kolay modeller istiyorum :)
  4. Örgü Klozet Takımı Modelleri...

Örgü Klozet Takımı Modelleri...

Örgü Klozet Modelleri Örgü Klozet Takımı Kadın eli değen herşey güzelleşiyor...Bir işin içinde kadının parmağı varsa o iş güzelleşiyor estetik bir hal alıyor...İşte yine bir kadının elinden çıkan örgü işi en kötü ortamı bile nasıl güzelleştirmiş göreceksiniz...:D:D Bu aşağıda paylaşacağım klozet takımı modelleri burada da örgü banyo modelleri yer alıyor ....
  5. Örgü Nasıl Bitirilir?

Örgü Nasıl Bitirilir?

Örgü bitirmenin birçok tekniği bulunduğu gibi, örgünün tamamlanıp bitirme aşamasında şişteki ilmekler kesilerek bitirilir, bu işlem örgüdeki ilmeklerin sökülmemeleri için yapılan bir örgü tekniği olup örgü tamamlanmış olur.Örgüdeki ilmek kesilirken çok sıkı, ya da çok gevşek kesilmemelidir. Örneğin, bir kazak ya da süveter yakası ilmek bitirilişinde biraz esnek bitirilirse kullanımı daha rahat...

Sayfayı Paylaş