gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Oscarli Aktrİst 3.ÜncÜ Kez Anne

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Oscar ödüllü aktris Cate Blanchett, üçüncü çocuğunu dünyaya getirdi. Blanchett'in sözcüsü Tim McKeough, 38 yaşındaki oyuncunun, Avustralya'nın Sydney kentinde 3 kilo 600 gram ağırlığında bir erkek çocuğu dünyaya getirdiğini ve oğluna Ignatius Martin Upton adının verildiğini söyledi.

McKeough, Blanchett ve bebeğinin sağlıklarının iyi olduğunu kaydetti. Blanchett ve oyun yazarı eşi Andrew Upton'ın, Dashiell (6) ve Roman (3) adlarında iki oğulları daha var.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Oscarli Aktrİst 3.ÜncÜ Kez Anne
    paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık.

3. gulcem

gulcem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ahhh allahim bir tanede bana verseydi ne guzel olurdu,uzulmezdim boyle haberleri okuyunca.

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

gulcem canım benim üzülme inşallah sende bigün gülcen Allah kısa zamanda bir evlat versin sana hayırlısından
    cate ninde evledına hayırlı ömür versin ne diyek:)

Oscarli Aktrİst 3.ÜncÜ Kez Anne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. NECO 3.kez baba oldu

NECO 3.kez baba oldu

POP MÜZİĞİNİN ÜNLÜ SANATÇILARINDAN NECO, DÜN ACIBADEM HASTANESİ’NDE SABAHA KARŞI 00.11’DE BİR KEZ DAHA BABA OLDU. Sanatçı, kızının adını Leyla koydu. Önceki gün Acıbadem Hastanesi’ne yatırılan İdil Erge Özyılmazel, sabaha karşı 2 kilo 850 gram ağırlığında, 48 santim boyunda bir kız çocuğu doğurdu. Neco, kızının doğduğunu duyduğu zaman havalara uçtu. Bodrum’da tanıştığı İdil Erge ile 13...
  2. Yeşim Salkım İkinci Kez Anne Oldu

Yeşim Salkım İkinci Kez Anne Oldu

Allah analı babalı büyütsün darısı tüm isteyenlerin başına diyorum ve haberin ayrıntılarına geçiyorum melekler... Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, 20 yıl aradan sonra ikinci kez anne oldu. Oyuncu Hakan Eratik ile evli olan Salkım, dün Amerikan Hastanesinde 3 kilo 530 gr ağırlığında bir kız bebek dünyaya getirdi. Sezaryenle doğum yapan Yeşim Salkın, kızına Ada ismini koydu. Anne ve bebeğin...
  3. 3. kez anne oluyorum galiba

3. kez anne oluyorum galiba

:bebeğim: herkese merhaba 2 oğlum var 32 yaşındayım dün yaptığım test pozitif çıktı sanırım hamileyim beklediğim birşey değildi ama yine de hoşuma gitmeye başladı:) sizlerle paylaşmak istedim.
  4. Irmak Ünal İkinci Kez Anne Oldu!

Irmak Ünal İkinci Kez Anne Oldu!

ırmak ünal, cihan ünalın kızı, ırmak ünalın bebeği Sevgili melekler, ünlü tiyatro, dizi ve sinema sanatçısı Cihan Ünal'ın kendisi gibi oyuncu olan kızı Irmak Ünal ikinci kez anne oldu. Bir erkek bebek dünyaya getiren Irmak Ünal'ın Emre Karabacak ile olan bu evliliğinden Kayla isminde bir de kızları bulunuyor. Irmak Ünal güzel haberi Twitter sayfasına yazdığı "Vadi Karabacak, oğlum bugün...
  5. Pelin Karahan İkinci Kez Anne Oluyor

Pelin Karahan İkinci Kez Anne Oluyor

Kavak yelleri dizisi ile ünlenerek daha sonra Muhteşem Yüzyıl ve ardından Yeter dizisi ile adından oldukça sık söz ettirmeyi başaran güzeller güzeli Pelin Karahan, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. 2014 Yılın da iş adamı Bedri Güntay ile evlenerek hayatını birleştiren Pelin Karahan, evlendikten kısa bir süre sonra Oğlu Ali Demir'i dünyaya getirerek anne olmuştu. Şu sıralar annelik...

Sayfayı Paylaş