gebe
?

ÖSS sonuclariniz nasil?

1. Baraji gectim :)

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Baraji altinda :(

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Yorum yok :S

oy sayısı 1
    100,0%
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

ÖSS sonuclariniz nasil?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Merak iste arkadaslar, giren katilsin lütfen!

2. disibozkurt

disibozkurt Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ÖSS sonuclariniz nasil?
    işdare edr 193 puanım ztn direk geçş hakkm var:D:D

ÖSS sonuclariniz nasil? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖSS Sonuçları Açıklandı

ÖSS Sonuçları Açıklandı

Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) ve Yabancı Dil Sınavı (YDS) sonuçlarını ÖSYM Başkanı Yarımağan açıklıyor. Sınavların sonuçlarına ilişkin bilgiler, YÖK'te düzenlenecek basın toplantısıyla açıklanıyor. ÖSYM Başkanı Ünal Yarımağan sonuçlarla ilgili bilgiler veriyor. ÖSS'nin şampiyonu Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'nden Fırat Cem Yücel oldu. Her üç puan türünden birinci oldu. ÖSS 2008 sonucuna...
  2. Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) ve Yabancı Dil Sınavı (YDS)yerleştirme sonuçları açıklandı

Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) ve Yabancı Dil Sınavı (YDS)yerleştirme sonuçları açıklandı

Yerleştirme sonuçları ve kayıt işlemleri ile ilgili basın duyurusunun da aynı saatte ÖSYM'nin internet sayfasında yer alacağı bildirildi. ÖSYM habertürk
  3. öss ...

öss ...

:123:Yarın Öss'ye giriyorum.. :cry_smile: :cry:çok kötü hissediyorum şu an kendimi.. :küstüm: kafam allak bullak sanki herşeyi unuttum gibi hisssediyorum :S :uhu: Öss'ye girecek tüm üyelere başarılar diliyorum .. :nazar:
  4. ÖSS sonuçlarının açıklanma tarihi belli oldu

ÖSS sonuçlarının açıklanma tarihi belli oldu

Heyecan dorukta... Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, 14 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) sonuçlarının gelecek hafta içinde açıklanacağını bildirdi. Yarımağan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, adayların puanlarını hesaplama işlemlerinin sürdüğünü ifade etti. Çalışmaların tamamlanması halinde sınav sonuçlarının erken...
  5. öss

öss

sınavın iyi geçmesi icin bir dua varmı?

Sayfayı Paylaş