gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Oturma Odası Dekorasyonunda Chester Kanepelerin Yeri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Oturma odası dekorasyonunda genel itibari ile lüks görünümlü ortam zenginlikleri yakalama düşüncesi içerisinde misiniz? Birbirinden şık oturma grubu modellerinin yanı sıra farkı hissettirici role bürünecek değişik bir tarz ile oda dekorasyonunuzda değişimi evinize hakim kılma düşüncesi içerisine mi giriyorsunuz? Her odada farklı bir duruş ile kendini kanıtlayan kanepe modelleri arasında yer alan chester kanepe modelleri arasından tercihte bulunmak ister misiniz? 2016 sezonunda odalarınızda chester kanepe modelleri en yeni koleksiyon incelemelerinden gerçekleştireceğiniz renk ve desen çeşitliliği ile farklı bir ortam yakalama şansını değerlendirebilirsiniz.
    örme-chester-kanepe.jpg

Hem lüks hem de klasik oda dekorasyonu oluşturmaya rol olan chester kanepe modelleri deriden farklı malzeme ile de üretiliyor oluşları ile tercihleri üzerinde toplamayı başarmaktadır. Etkileyici bir dekoratiflik için neon kullanımlarından kaçınmak istemezseniz parlak göz alıcı renklerden faydalanabilirsiniz. Yok benim duruşum sadedir diyorsanız sade ve ferahlatıcı özelliği ile açık tonlarda bir renk tercihinde bulunmayı deneyebilirsiniz. İsterseniz birden fazla chester kanepe tercihinde bulunarak karşılıklı yerleştirip farklı bir dekorasyon model uygulaması gerçekleştirebilirsiniz.

CHESTER KANEPE MODELLERİ RESİM GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Son düzenleme: 13 Şubat 2016
Oturma Odası Dekorasyonunda Chester Kanepelerin Yeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oturma Odası Dantel Örneği

Oturma Odası Dantel Örneği

oturma odası dantelleri oturma odası dantel örnekleri dantel modelleri modelleri oturma odası dantel örnekleri yapılışı: Başlarken 6 zincir çekip birleştiriniz.4 defa başını dolamadan 3 zincir çekerek dolanınız.Daha sonra 6 zincir çekerek büyük kareler şeklinde başını dolamadan batarak 4 defa tur atınız.Bu şekilde üzerine laleler yapınız. Lalelerin bitiminde 5 zincir çekip başını dolayarak...
  2. Oturma Odası

Oturma Odası

Oturma Odası -Pek çok faaliyetin gerçekleştiği bu oda tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde aydınlatılmalıdır. Lokal veya genel aydınlatma sistemleri bu işi çözebilir. Tablo, aksesuar ve dolapların aydınlatılması daha rahat ve hoş bir mekan yaratılmasında yardımcı olacaktır. Bu odalarda gözü yormayacak endirekt aydınlatma sistemleri kullanılmalıdır. Sarkıt türü armatüerler, abajur, aplik,...
  3. Bu oturma odası dekorasyonuna bayıldımmm

Bu oturma odası dekorasyonuna bayıldımmm

oturma odası dekorasyonu Harşika dekorasyon örnekleri Oturma odamı yeni dekore ettim ama etmemiş olsaydım kesinlikle bu örneği uygulardım. Çok şık oturma odası dekorasyonu olmuş meleklerim özellikle kullanılan abajur modeline bayıldım.
  4. Siyah Koltuklarla Asil Oturma Odası Dekorasyonları

Siyah Koltuklarla Asil Oturma Odası Dekorasyonları

Modern Siyah Koltuk Takımları Yeni Sezon Siyah Koltuk Takımı Modelleri 2014 Siyah Koltuk Takımı Modelleri Oturma odalarınızda siyah renkten yararlanarak asil ortamlar yaratmaya ne dersiniz? Siyah koltuk takımı modelleri çeşitliliğini görebilmeniz açısında aşağıya birçok siyah koltuk modeli ekledim. Birbirinden farklı görünümdeki bu koltuk takımı modellerini birçok kaliteli mağaza ziyaretiniz...
  5. Yeni Tasarım Kilim Mobilya İle Oturma Odası Dekorasyonları

Yeni Tasarım Kilim Mobilya İle Oturma Odası Dekorasyonları

Modern Görünümlü Kilim Mobilya Oturma Odası Dekorasyonları Kilim Mobilya Oturma Grubu Modelleri En Yeni Kilim Mobilya Oturma Odaları Kaliteli görünümü ve uygun fiyat seçenekleri ile sizlerin gözlerinizi boyayacak olan Kilim Mobilya oturma grubu ve koltuk takımı modelleri ile odalarınızda ahenkli alanlar yakalamaya ne dersiniz? Kahverengi, fuşya, mavi, mor, sarı, siyah, beyaz, kırmızı, beyaz...

Sayfayı Paylaş