gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ötüşen Kuşlar İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

bilmem ne diyor ilahisi ötüşen kuşlar ilahisi seherde açılan güller gül için öten bülbüller Sedat Ucan - Otusen Kuslar Seherde otusen kuslar
    Bilmem ne diyor ne diyor
    Gozlerinden akan yaslar
    Bilmem ne diyor ne diyor
    Seher de acilan guller
    Gul icin oten bulbuller
    Hak ismini anan diller
    Bilmem ne diyor ne diyor
    Seherde acilan yaprak
    Kimi giyer kimi ciplak
    Ihrac eder kara toprak
    Bilmem ne diyor ne diyor
    Seher de acilan guller
    Gul icin oten bulbuller
    Hak ismini anan diller
    Bilmem ne diyor ne diyor
    Bir munadi nida eder
    Taksim olur kamu keder
    Herkes korku ile gider
    Bilmem ne diyor ne diyor
    Seher de acilan guller
    Gul icin oten bulbuller
    Hak ismini anan diller
    Bilmem ne diyor ne diyor
    Devrani der yoktur asam
    Dizim tutmaz ona basam
    Konusulur turlu lisan
    Bilmem ne diyor ne diyor
    Seher de acilan guller
    Gul icin oten bulbuller
    Hak ismini anan diller
    Bilmem ne diyor ne diyor

Ötüşen Kuşlar İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuş

Kuş

Kuş Türü bilinmeyen ve tanınmayan kuş Azrail Aleyhisselama; nasihat ve öğüde, rızka, Tanınmayan kuşun, hasta bulunan evden bir şey alıp götürmesi hastanın vefatına, Büyük kuş zengin kimseye, tahsildara, alime, tüccara, başkan ve yöneticiye, Yırtıcı kuş yerdeeki haşerelere, evcilleştirilmiş yabani kuş ve diğer eti yenen kuşlar rızık ve menfaate, Güzel kuş güzel ve sevindirici habere, çirkin...
  2. Amenna İlahisi

Amenna İlahisi

azametin amenna azametine amenna ilahisi sözümüze sadık kalamadık sözümüze sadık kalamadık ilahisi mağfiretine muhtacız Adaletine amenna azametine amenna Ama biz aciz kullarini merhametle yargila Sana layik kul olamadik olamadik olamadik Dogru'yu bir turlu bulamadik bulamadik bulamadik Sozumuze sadik kalamadik kalamadik kalamadik Simdi affet sen bizi merhametine muhtaciz.. Simdi affet sen bizi...
  3. Sirat İlahisi

Sirat İlahisi

Fani dünya çabuk geçer ardından ahir gelecek Sakın doğru yoldan şaşma şeytan var akıl çelecek Ecel sana da gelecek beden toprağa girecek Ruh bedenden ayrılacak ruhun göğe yükselecek Her kul kendisinden mesul hep ayrı hesap verecek Ahret yolu çok uzundur sırat�ta var geçilecek İlâhi bir elek gibi geçemeyen dökülecek Hak yolundaki müminler birer birer seçilecek Henüz daha vakit varken...
  4. Affet İlahisi

Affet İlahisi

affet ilahisi AFFET ALLAH’IM (cc) İtiraf ediyorum; Ben çok kötü biriyim . . İtiraf ediyorum; Nankörün tekiyim . . Gamsızım Vurdumduymazım Vefasızım!!! Üzerimde ki nimetini hatırlamıyor Hatırlamaktan korkuyorum . . -Korktukça da kaçıyorum- Kendimi Senden uzaklaştırıyorum. Bana verdiğin değerlerden Güzelliklerden Özelliklerden uzaklaşıyorum . . . Beni affet Allah’ım (cc)
  5. gururlanmaa ilahisi

gururlanmaa ilahisi

gururlanma insan oğlu ölmemeye çaremi var hazan olmuş bir gül gibi solmamaya çaremi var düşünmessin hiç ölmeyi terk etmessin hiç gülmeyi yakası yok ak gömleği giymemeye çaremi var ecel gelip seni bula yaşın kemaline ere zengin fakir hep kabire girmemeye çaremi var

Sayfayı Paylaş