gebe
  1. cay_dostu

cay_dostu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ovulasyon testi kullananlar bana fikir verebilir mi bu test bir garip :(

Konu, 'Gebelik testi - hesaplama' kısmında cay_dostu tarafından paylaşıldı.

merhabalar ben 23 ocaktan beri düzenli olarak ovulasyon testi kullanıyorum. her gün test yapıyorum. adet döngüm 32 gün en son 6 ocakta adet oldum. testi yaptığım günden beri ikinci çizgi hep var hep silik ve koyuluğu kalınlığı hiç değişmiyor. ama netteki hesaplayıcılara baktığımda 19-24 ocak tarihi yumurtlama dönemi diyor ama benim 2. çizgim hiç koyulaşmadı bu normal mi sizce

ovulasyon testi kullananlar bana fikir verebilir mi bu test bir garip :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ovulasyon testi kullananlar

ovulasyon testi kullananlar

ovulasyon testleri medismart ovulasyon testi testi kullananlar ile hamile kalanlar kızlar ovulasyon testi kullanıp hamile kalanlar
  2. birileri fikir verebilir mi?

birileri fikir verebilir mi?

merhaba arkadaşlar! Fikir almak istediğim şey sevgilime hediye yastık yapacağım, üzerine hergün okuyup sıkılmayacağı bir şeyler yazmayı istiyorum. Çok basit olmasını istemiyorum ve günlerdir kafayı yedim fikir veren meleklere şimdiden çok teşşekkür ederim :)
  3. Ovulasyon yumutlama testi testleri tespiti hakkında bilgiler

Ovulasyon yumutlama testi testleri tespiti hakkında bilgiler

Ovulasyon yumurtlama testlleri Hamilelikte yumurtlama testi Ovulasyonu hangi testlerle tespit edebilirim Hamile kalmak isteyen arkadaşlarım. En kesin ve en kısa zamanda hamile kalmak, şüphesiz ovulasyon yani yumurtlamanızın hangi tarihde ve günler aralığınnda olduğunu bulmaktan geçiyor. Bu işte artık bilimsel verilerden ve teknolojik testlerden yararlanmanın zamanı geldide geçiyor bile....
  4. Yumurtlama testleri fiyatları (Fortel Yumurtlama ovulasyon testi )

Yumurtlama testleri fiyatları (Fortel Yumurtlama ovulasyon testi )

Ovulasyon Testlerinden şimdi sizlere fortel ovülasyon yumurtlama testini tanıtacağız arkadaşlarım. İdrarda her zaman bulunan LH ( luteinleştirici hormon ) ' un ne zaman en üst düzeyde olduğunu ve ne zaman en üst düzeye ulaştığını ve bunun sonucunda olası yumurtlama günlerinin ne zaman olduğunu belirliyor bu test. Genellikle ovulasyon, pozitif testi takiben 24 48 saat sonra gerçekleşir....
  5. ovulasyon (yumurtlama) testi kullananlar

ovulasyon (yumurtlama) testi kullananlar

arkadaşlar hangi marka kullanıyorsunuz ? gerçekten memnun kalan var mı ?

Sayfayı Paylaş