gebe
  1. cim_cim_cimcime

cim_cim_cimcime Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ovulasyon testi kullananlar

Konu, 'Gebelik' kısmında cim_cim_cimcime tarafından paylaşıldı.

ovulasyon testleri medismart ovulasyon testi testi kullananlar ile hamile kalanlar kızlar ovulasyon testi kullanıp hamile kalanlar

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Ovulasyon Testi
    Selam arkadaslar, ovulasyon testleri gercekten super.
    Ben bir bucun sene sonra ilk defa hamile kaldim bi kere kullandim ve aadedimin 17 gunude pozitiv cikti ve hamile kaldim.Rabbim herkese nasip etsin bu duyguyu yasamayi. Bol bol dua edin. Hakkinizda hayirlisi olsun.

3. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    nasıl yapılıyo bi bilgi verirmisiniz?

ovulasyon testi kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ovulasyon testi kullanan varmıı

ovulasyon testi kullanan varmıı

yumurtlama testi ovulasyon testi kullananlar yumurtlama kullananlar ben almayı düşünüyorum ovulasyon testi ..kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba?????
  2. DİGİTAL OVULASYON TESTİ CLEARBLUE

DİGİTAL OVULASYON TESTİ CLEARBLUE

Arkadaşlar Clearblue digital testlerıne Takmış durumdayım bu ara hepsını tek tek deniyorum ben birşey anlayamadım ıkı tane ovu testı aldım dun aksam ıkısınıde yaptım aynı anda (bozukmu degılmı dıye bakmak ıstedım) sonuç buyurun .. resımde goruldugu üzere aynı anda yaptığım Testlerden bırısınde gülen yüz cıktı dıgerınde çıkmadı.. ben tabı halıylen gülen yüze kanarak dun gece ve bu sabah...
  3. ovulasyon testi kullananlar bana fikir verebilir mi bu test bir garip :(

ovulasyon testi kullananlar bana fikir verebilir mi bu test bir garip :(

merhabalar ben 23 ocaktan beri düzenli olarak ovulasyon testi kullanıyorum. her gün test yapıyorum. adet döngüm 32 gün en son 6 ocakta adet oldum. testi yaptığım günden beri ikinci çizgi hep var hep silik ve koyuluğu kalınlığı hiç değişmiyor. ama netteki hesaplayıcılara baktığımda 19-24 ocak tarihi yumurtlama dönemi diyor ama benim 2. çizgim hiç koyulaşmadı bu normal mi sizce
  4. adet, yumurtlama, ovulasyon testi

adet, yumurtlama, ovulasyon testi

Merhaba kızlar, bende artık Allahtan çocuk isteyenlerdenim ve inşallah tüm isteyenlere nasip eder. bu zamana kadar hiç kendimi takip etmemiştim. adetim biter bitmez çalışmaya başladık. 1 gün ara ile. neyse ovulasyon testi aldım p... marka. sürekli çift çizgi fakat renkleri ikisinin aynı koyulukta değil. baktım olacak gibi değil. :oops:10 gün yaptım testi adet biter bitmez hep aynı. son adet...
  5. ovulasyon (yumurtlama) testi kullananlar

ovulasyon (yumurtlama) testi kullananlar

arkadaşlar hangi marka kullanıyorsunuz ? gerçekten memnun kalan var mı ?

Sayfayı Paylaş