gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

..Öylesine değil Ölesiye..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Sen can'dın...
    Sen Ferhat'tın Şirinliğime...
    Siyah beyaz bir filmin en renkli yanıydın sen.
    Gülüşüne gizlemiştim mutluluklarımı.
    Gülerdin , mutlu olurdum...
    İki şehir arası gidip gelirken , dağlara bir tek adın-dı yazdığım, gözlerimle...
    Kulaklarımda çınlayan sesine karşılık verirdim bazen , etrafımdaki şaşkın bakışlara aldırmadan.Seni dinlerdim ...
    Uzaktan uzağa severdim . . .
    Öylesine değil asla.!

Hayallerimdeki esas oğlan-dın sen . . .
    Rüyalarımın tek-i...

Şimdi sonbahar kokan hüznün ortasına bağladım umutsuzluklarımı.
    Gel git-ler çisil çisil yağsada yalnızlığıma.Seni düşünmesi bile umut... Bir merhaba'n bile umut...
    İsminin içinde başharfimin olduğunu bilmek bile umut ...
    Belkide umutsuzluklar bile umut... bazen.
    Bahanesi çok umudumun.Umutsuzluğuma ise bir kibrit... Çaktım
    Umudum'sun... Umutsun sen.... Mecnun'sun Leyla gibi yanan yüreğime...
    Züleyha'lığıma Yusuf'sun sen bakmaya doyamadığım yüzünle...
    Aşk'ın adısın sen.Aşkın özü... Kelimelerin anlatamadığısın.Günlere sığdıramayıp,ömrüme saçtığımsın sen.

Bilesin ki...

Seviyorum Seni..
    .
    Öylesine değil üstelik... ÖLESİYE...

Ölesiye. . .

2. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bilesin ki...

Seviyorum Seni..
    .
    Öylesine değil üstelik... ÖLESİYE...

Ölesiye. . .

..Öylesine değil Ölesiye.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öylesine içimdesinki

öylesine içimdesinki

Öyle içimdesin ki. Yanağımda dolaşan rüzgardan daha gerçek dokunuşların. Küçük, ürkek, kesik dokunuşlarınla, belki de her zamankinden daha yanımdasın. Yani öylesine, o kadar bensin ki. Ah nasıl anlatsam. Boşuna bu çabalarım, doğru kelimeleri aramalarım. Ne kitaplar yazıyor, ne de sözlüklerde karşılığı var. Yalnızca hissediyor insan, yaşıyor. Kelimeler eksik, kelimeler yaralı. Kelimeler cılız....
  2. öylesine değil ölesiye...

öylesine değil ölesiye...

öylesine değil ölesiye sevenler canım kocacım HARUNUM a ÖYLESİNE DEĞİL ÖLESİYE... Sen can'dın... Sen Ferhat'tın Şirinliğime... Siyah beyaz bir filmin en renkli yanıydın sen.Gülüşüne gizlemiştim mutluluklarımı.Gülerdin , mutlu olurdum... İki şehir arası gidip gelirken , dağlara bir tek adın-dı yazdığım, gözlerimle... Kulaklarımda çınlayan sesine karşılık verirdim bazen , etrafımdaki şaşkın...
  3. 'Öylesine değil... [Ölesiye...]'

'Öylesine değil... [Ölesiye...]'

Siyah beyaz bir filmin en r e n k L i yanıydın sen.Gülüşüne gizlemiştim mutluluklarımı.Gülerdin mutlu olurdum... İki şehir arası gidip gelirken dağlara bir tek adın-dı yazdığım gözlerimle... Kulaklarımda çınlayan sesine karşılık verirdim bazen etrafımdaki şaşkın bakışlara aldırmadan.Seni dinlerdim ... Uzaktan uzağa severdim . . . Öylesine değil asla.! Hayallerimdeki esas oğlan-dın sen . . ....
  4. Öylesine...

Öylesine...

Nedendir bilmem, içimden yazmak geldi... Aslında ben kendimde neler olduğunu bilmiyorum, sadece şu kadarını söylemek istiyorum.... Booşş.. Çok boş.. Bomboş hissediyorum... Ben utanmıyorum bunları yazarken.... Bir insanı bu hale sokanlar utansın... Burdan da söylüyorum, ahım yerde kalmasın....!!! Durgun, sessiz, suskun, tepkisiz, yavaş, belli belirsiz, sakin, agresif, .... Kendimi böyle...

Sayfayı Paylaş