gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

özel günlerde hamişlerde güzel olacak

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

hamilesiniz diye düğüne davete gitmeyecek değilsiniz değil mi ? ama ne giysem diye kara kara düşünüyorum diyorsanız doğrudur:) artık düşünmeyin özel gün ve geceler için harika alternatifler var işte sizler için sectiklerm..............

2. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    son moda elbiseler hep geniş kesim olduğu için hamileler sıkıntı çekmiyordur

3. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bu güzelmişş

özel günlerde hamişlerde güzel olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babalar Gününe özel güzel sözler

Babalar Gününe özel güzel sözler

güzel sözler en güzel sözler babalar gününe özel mektuplar babalar gününe özel mektup babama Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini.. Çünkü o benim BaBaM.. Sen güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim.. Çünkü bana hep...
  2. hamişlere özel yazlıklar :)

hamişlere özel yazlıklar :)

meleklerim hamiş kıyafetleri her zaman hoşuma gitmiştir.bu hamişkıyafetleride hoşuma gitti eminim sizlerinde hoşuna gider (= buyrun..
  3. Hamişlere Özel Rank geldi

Hamişlere Özel Rank geldi

Evet arkadaşlarım aranızdan hamiş olanlar sitede daha belirgin olacak ve hamiş adayları dilerlerse bu üyelere soru sorabilecekler, Onun haricinde sizler artık sitemize açacağınız resimleri yine sitemiz üzerinden hiç bir zaman resim ölmeyecek şekilde yükleyebileceksiniz. Herkese hayırlı olsun. NOT: Resim yükleme olayını bilmeyenler MEÇHUL arkadaşımıza sorabilir zaten formumuzda resim...
  4. Hamişlerime Özel (Ayşegülüme daha özel)......

Hamişlerime Özel (Ayşegülüme daha özel)......

Hamişlerime özel babet modelleri....Umarım beğenirsiniz Ayşegülüm sende canım sana özel biliyorsun ki
  5. 2013 Babalar Gününe Özel En Güzel Sözler

2013 Babalar Gününe Özel En Güzel Sözler

2013 babalar günü babalar günü ne zaman 2013 babalar günü sözleri Babalar günü 2013 yılın da 16 Haziran tarihine denk geliyor. Evin direği babalar için söylenen en güzel ve anlamlı sözleri sizler için paylaşıyoruz. Siz de babanızı bu özel ve anlamlı günde en güzel babalar günü sözlerini onunla paylaşıp mutlu edebilirsiniz. Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde...

Sayfayı Paylaş