gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Özel ve güzel gece elbise modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Çalışan meleklerim; günlük işe giderken giyiminize dikkat eder ve özen gösterirsiniz.Ancak iş yemekleri,toplantılar veya iş yerinizin vermiş olduğu partilerde giyiminize daha çok dikkat eder ve şık olmak için özen gösterirsiniz.Yok eğer ''ben çalışmıyorum, ev kadınıyım ama özel geceler,düğünler vs.organizasyonlara çok katılıyorum''diyorsanız o halde sizde buyrunuz.:ehi:Çünkü sizler için birbirinden güzel ve özel gece elbiseleri sunuyorum.Buyrunuz:)

Meleklerim bu elbise harika.Değil mi????:)

Rengi çok güzel:)

Çok şıkk:)

Çok hoş ve şık bir model:)

Beğendiğinize eminim:ehi:

2. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bunu nasil dikmisler yaa baktim baktim cozemedim

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlk cnm

Özel ve güzel gece elbise modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel Kısa Elbise Modelleri

en güzel Kısa Elbise Modelleri

Kısa Elbise Modelleri kısa kollu elbise modelleri Elbiseler çalışan bayanların kurtarıcısı gibi görünse de artık heryerde kullanılabilir nitelikte.... Mesela bu elbise koleksiyonu genç ve oldukça dinamik... Üstelik isterseniz uzun kollu isterseniz de kısa kollu kullanabilirsiniz :) v
  2. Gece Elbise Modelleri

Gece Elbise Modelleri

2011 yaz sezonu, abiye, gece elbise modelleri, en yeni elbiseleri buradan bulabilirsiniz. Bu güzel abiyeleri giyip davetlerinize gitmemek için hiçbir nedeniniz yok. Birbirinden şık gece elbiseerini sunuyorum şimdi sizlere..
  3. 2012 Gece Elbise Modelleri

2012 Gece Elbise Modelleri

2012 gece elbise modelleri en güzel elbise modelleri gece elbise modelleri resimleri hakkında yazımıza buyrun arkadaşlar Şıklığınıza şıklık katacak en güzel 2012 Gece Elbise Modellerini ayaklarınıza kadar getirdik melekler. çok şık çok zarif özel vede güzel Modeller bir araya gelmiş. Detaylı işlemeleri ile bütün gözler sizin üzerinizde olacak. 2012 en Güzel Abiye ayakkabılar ve En Güzel Takı...
  4. Yeni ve en güzel abiye elbise modelleri 2012

Yeni ve en güzel abiye elbise modelleri 2012

En Güzel Abiye Modelleri En Güzel Abiye Modelleri 2012 Her kadın, her daim hep en güzel olmak ister. Bunun içinde hep en güzel makyajı yapar, en güzel saç modelini tercih eder ve en güzel giysileri giyer. Bu en enler, özellikle de özel davetlerde ve özel gecelerde daha da bir en oluyor Melek'lerim. Yani abiye elbiseyse, kesinlikle en en güzeli olmalı :) Biz de en en güzellerini yani en güzel...
  5. En Güzel Tütü Elbise ve Etek Modelleri

En Güzel Tütü Elbise ve Etek Modelleri

2014 tütü modelleri, tütü etek modelleri, tütü elbise modelleri Bir süredir oldukça popüler olan ve ekseri özel günler de tercih edilen tütü elbise ve etek modelleri çok şık tasarımlara imza atmaya devam ediyor. Bende kızımın ilk doğumgününde tütü etek modellerini tercih ettim. Küçük kızlar zaten süse püse oldukça düşkün. Tüm kızların hoşuna gideceğine inandığım ve giydiklerinde adeta bir...

Sayfayı Paylaş