gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Özgün - Biz Ayrıldık - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

özgün biz ayrıldık akor biz ayrıldık akor diyemedim özgün C#m F# Zor gecelerde ıslak hecelerde
    A G#m C#m
    Bir şarkı olsam derdimi anlatan
    C#m F#
    aşk hasretiyle yasak bedeninde
    A G#m C#m
    Bir ışık olsam içini aydınlatan

G#m C#m
    Yok diyor ne bir söz yarım kalan
    G#m C#m G#m
    Yolu yok diyor inanması zor ama
    C#m
    Yok diyor seninle olmaz inan
    G#m C#m G#m C#m
    sonu yok diyor gel otur derdine yan

C#m
    Daha bugün senden konuştuk daha bugün seni sordular
    F# G#m C#m
    İyi dedim keyfi yerinde yeni bir aşk bulmuş diyemedim
    F#
    Seni soran gözler peşimde beni saran korkuyu silemedim
    G#m C#m
    Onun için utandım belki biz ayrıldık diyemedim

Özgün - Biz Ayrıldık - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

yalın günaydın tab günaydın tab yalın solo ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ --7h8-8--10-10/12-12-12--14h15-14-12-12--10-10--8-8--7-5---------- ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------...
  2. Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

e|------------------------------------------------------| B|------------------------------------------------------| G|--2-2-4-0 0 0 ----------------------------------------| D|--------------4--5------------------------------------| 2x A|------------------------------------------------------| E|------------------------------------------------------|...
  3. Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

teoman papatya tab Intro: e|-----1-------1-------1--------| b|---1---1---1---1---1---1------| g|------------------------------| d|-3-------4-------3------------| a|-------------------------3~~--| e|------------------------------| Riff 1: e|--------------------| b|--------------------| g|--------------------| d|-6s8-8-8-8---6-8----| Intro: tekrar riff1 3 defa ve a|-6s8-8-8-8---6-8----|...
  4. Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

paramparça tab teoman paramparca tab Ara melodi e--------------------------------------------------------- B----------------------------------------7-7-------------- G--------4-6-------4-6-------6---------7-----9------6----- D--5---------4-----------------8-9----------------9------- A----------------------7------------------------------9---...
  5. Özgü Namal İbrahim Çelikkol Ayrılmış!

Özgü Namal İbrahim Çelikkol Ayrılmış!

özgü namal ibrahim çelikkol, özgü namal, ibrahim çelikkol Sevgili melekler, rol aldıkları Merhamet adlı diziyle başladığı iddia edilen Özgü Namal İbrahim Çelikkol aşkı yine diziyle birlikte sona erdi. Beyaz Tv’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programının sunucularından Esin Övet çarpıcı bir iddia ortaya attı ve Özgü Namal ile İbrahim Çelikkol’un ayrıldıklarını açıkladı. Merhamet dizisinde,...

Sayfayı Paylaş