gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Özgün - Zilli

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Kız zilli Çok hoşuma gidiyor İnanamıyorum aklım şaşıyor
    Bütün dünya onu konuşuyor
    Bana mı geliyor külkedisi
    Canı isterse marsa gidiyor
    Temmuzda bile kayak yapıyor
    Babadan zengin köşkte yaşıyor
    Vakit geliyor külkedisi

Kız zilli
    Hatun şöhretli ama ben kalender meşrebim
    Yemesi zor ama ben işimi bilirim
    Tek elle kopça çözüp öpmeyi de bilirim
    Bu kız zilli fakat ben yola getiririm

Özgün - Zilli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özgün

Özgün

19 Ekim 1979’da Eskişehir’de doğdum. Çalışan bir anne- babanın çocuğuydum. O zamanlar annem sekreter, babam memurmuş. Tek çocuk olarak büyüdüm… Hayatımdaki en önemli kişilerden biri dedem İlyas Küçükcan’dır. Dedem eğitimci ve yazardı. 8 yaşındayken Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çocuk Korosu’na girdim. Daha o yaştayken bile tek hayalim konservatuvara gidebilmekti. Ancak babam bu konuya...
  2. Özgun

Özgun

Özgun İkinci albümü çıkardın...iki albüm arasındaki tepkileri bize değerlendirir misin ? İkinci albümümüz daha çok yeni. Kısa bir zaman önce marketlerde yerini aldı. İlk albümde bu kadar güzel işler yapmış olmak beni çok mutlu ediyor. İkinci albümde de buna benzer tepkileri alacağımı düşünüyorum. İkinci albümdeki farklılık ilk albüme göre daha pop bir albüm oldu. İlk...
  3. Özgü Namal

Özgü Namal

özgü namal yeni projeler ünlü oyuncu sexi mi değil mi?? ya banane kardaşim işini yapsın bana yeter ama gel gör ki insanlar meraklı işte size yanıt..... ÖZGÜ NAMAL SEKSİ Mİ? ÖZGÜ NAMAL KURTLAR VADİSİ DİZİSİYLE TAVAN YAPTIĞI OYUNCULUĞUNUN ARDINDAN REKLAM FİLMLERİYLE GÜNDEMDE KALDI. Özgü Namal eşittir ‘cici kız’ tanımlaması, onunla ilgili her yazıda ve röportajda mevcut. Uzun bir aradan...
  4. Özgün -Mühür

Özgün -Mühür

Bakınca her fotoğrafına Dudaklarım mühürleniyor Düşünmeden yazar şu hayat acı sonları Duvarları yosunla dolu Gönül yine derin yaralı Kader değil insan acıtır canı Ne yıldızlar yanar Yokluğun kör karanlık Ne de bu gün doğar Sensizlik benle yaşlanmış en büyük acı İnan değişmez yerin bende aynı Ne yağmurlar diner Gönlümde her bir hücre Bana seni diler Sensizlik benle yaşlanmış en büyük acı İnan...
  5. Özgün -Hayret

Özgün -Hayret

Seyret beni şimdi uzaktan Belki olur da çok seversin Pardon yanlış mı biliyorum Kıskanmam mı derdin Sen ki yaramaz Aşka hiç inanmaz Güçlü, kariyer sahibiydin Benle sıradan bir ilişki Bağlanmam mı derdin Utanmadan bi de soruyor musun Sevgilin kim diye Seni biraz ezik gördüm Bir de eskimiş hal ile Hayret ettim hayret Görünce şaşırdın Hayret kızardın daraldın Ha gayret anlaşırsın tatlım Aşkın ne...

Sayfayı Paylaş