gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Özluyorum Diyen Biri Olmali

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Özlediğinizde, hayal kurduğunuzda yanınızda o var mı? Sizi hiç yalnız bırakmayan biri... Cesur, sempatik, azimli, kararlı,.. Arayan, soran,
    "Seni özlüyorum" diyen biri.
    Böyle bir canlı ile her şeyi konuşabilir, paylaşabilirsiniz.
    Yanıltmaz! Anlayışla karşılar her şeyi...
    Hataları, günahları-sevapları her bir şeyi konuşabilirsiniz onunla...
    Bir arayış içinde olmanıza gerek yoktur. O kendiliğinden çıka gelir zaten.
    Bir gün bir bakarsınız, karşınızda... Bir de bakmışsınız sımsıcak sohbetler,
    Derin konular, sırlar, paylaşımlar...
    Kimseye söyleyemediğinizi, en yakınınıza anlatamadığınızı,
    Geçmişteki izleri, geleceğe dairlerinizi, sadece ona anlatır olursunuz.
    Kadın, erkek fark etmez. Bir dost bulun! Ama gerçek olsun.
    Aradığınızda işinizi değil, sizi soran..
    Kötü gününüzde ev sahibi, iyi gününüzde kiracınız olsun.
    Anlatsın, konuşsun, açık-seçik, korkmadan yaşasın.
    Güvensin! Cinsiyeti olmasın!
    Bir kartal kadar haşin, bir maymun kadar şaklaban, bir ceylan kadar narin olsun.
    Doğruları söylesin!!!!!.
    Gözleriyle ve kalpten konuşsun.
    Yaşasın! Doya doya yaşasın, doya doya yaşatsın.
    Beyninden değil,
    Yüreğinden versin. "Olsun varsın! Paylaşırım." desin.
    Sizi ve benliğinizdekileri paylaşsın...

Özluyorum Diyen Biri Olmali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben müslümanım diyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken bir bilgi (GUSUL)

Ben müslümanım diyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken bir bilgi (GUSUL)

öğrenilmesi gereken bilgiler bilinmesi gereken dini bilgiler abdest alınırken konuşulur mu bilinmesi dualar abdest alırken konuşulur mu Ben müslümanım diyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken bir bilgi (GUSUL) GUSÜL (BOY ABDESTI) Tepeden tırnağa kadar vücudun her tarafını hiçbir yer kuru kalmayacak şekilde yıkamak. Fiil kökünden isim olan...
  2. seni cok özluyoruz

seni cok özluyoruz

http://video.mynet.com/flvplayers/videopage17.swf?h=http://vi2.mynet.com/video/&d=81/73/46373/46373&as=0&e=0&r=1&l=1&ru=http%3A%2F%2Fvideo.mynet.com%2Fvideo%2FInsanlar%2F46373%2Fseni_cok_ozluyoruz%2F%3Fadussid%3D333jdyIBmr
  3. Hayata karsi bir durusu olmali insanin

Hayata karsi bir durusu olmali insanin

bir duruşu olmalı insanın hayata karşı duruş . Hayata karşı bir duruşu olmalı insanın.Prensibleri,tabuları olmalı diye düşünüyorum.. Hiç biri olmazsa özgürlük doyumsuzluk yaratır.Yaşadığın hayattan zevk alamaz hala gelirsin.Çünkü hiç birşey yetmez olur...Onun için zamana ayak uydurmak ve onun önüne geçmemek gerekir.. Ama artık öyle hal almışki yaşantımız,zamanı hızlandırmışız.Herşeyi...
  4. "Sevdim" diyen hep bir yanımı aLdı benden..

"Sevdim" diyen hep bir yanımı aLdı benden..

Sevdim diyen hep bir yanımı aldı benden.Sevdim dedi ruhumu aldı.sevdim dedi beni aldı sevdim.sevdim dedi gecelerimi,hecelerimi,düşüncelerimi aldı.Ben mevsimler boyu büyüyen emekler verdim karşımdakine,değerler verdim onlar benden beni aldı..sevdim dedi inandırdı zarar vermeyeceğine.Sevdim dedi inandım üzülmeyeceğime.. Ben sevdim deyince değer veriyordum,arıyordum,soruyordum,bekliyordum..Sevdi...
  5. Gelin makyaji nasil olmali?

Gelin makyaji nasil olmali?

gelin makyaji gelinler icin makyaj cesitleri makyaj ornekleri makyaj nasil olmali sade makyaj dogal makyaj konulari burada melekler Merhaba Melekler, Dugun hazirligi yapan meleklerimiz icin suphesiz her detay cok onemli...Dugun icin yapilmasi gerekenler arasinda Gelinlik nasil olmali, gelin cicekleri, gelin saci, gelin ayakkabisi hepsi ayri birer detay...Tatli bir yorgunluk olan dugun...

Sayfayı Paylaş