gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Özsoy 'dan Kumbaranız

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

kumbara, modelelri, çeşitleri, özsoy,kumbaracı, ayakkabılı, converse modelli kumbara, buradan bulabilirsiniz

Hiç göreniniz var mı bu kumbaralardan ?

Hem farklı hem dekoratif amaçlı buyrun bakalım..

Kokoşlara özel kumbara..

Yok ben sade alım converse olur bana diyenler..

Nasıllar ama ??

Özsoy 'dan Kumbaranız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kumbaramda Biriken Öfkeleri Harcama Zamanı!

Kumbaramda Biriken Öfkeleri Harcama Zamanı!

Kumbaramda Biriken Öfkeleri Harcama Zamanı! SUS şimdi... Konuşma… Anlamsızlıklar dolu aramızda… Anlatamıyorum...! Anlamak istemiyorsun ya da...! Boğazımda düğümlenen, sana söylenmesi gereken cümleleri yuttum... Benim kelimelerim seninkinden daha ağır.../…Hazmedemezsin inan...! UNUT şimdi... Düşünme... Bırak kendini bensizliğe... Cevabını bildiğin soruları sorma bana.. Suçlu arama…...
  2. Mevlana' dan

Mevlana' dan

mevlanadan cuma mesajları mevlana cuma sözleri mevlana mesajları mevlananın sözleri Şu toprağa sevgiden başka bir tohum ekmeyiz Şu tertemiz tarlaya başka bir tohum ekmeyiz biz... Hayatı sen aldıktan sonra ölmek, şeker gibi tatlı şeydir Seninle olduktan sonra ölüm, tatlı candan daha tatlıdır... Biz güzeliz, sen de güzelleş, beze kendini Bizim huyumuzla huylan, bize alış başkalarına değil......
  3. kumbaranda en çok ne kadar biriktirmiştin

kumbaranda en çok ne kadar biriktirmiştin

benim 5- 10 valla birde birikimciyim derim siz melekler kıyıda kösede ne var bakalımmmmm:dancing::dancing:
  4. Fayans 'dan...

Fayans 'dan...

Fayans ve seramik firmalarının yeni sezon ev dekorasyon uygulamalarında beraber çalıştıkları yer ve duvar zeminleri ile ilgili olarak bir kaç örnek sizlere sunmak istiyorum.. Sizde evinizin zemininde yada mutfak yada banyo gibi ortamların duvarlarından değişiklik yapmak istiyorsanız bu modellerden yararlanabilirsiniz.. Nekadar da farklı duruyor :)
  5. Çocuklarıız için renkli kumbaralar

Çocuklarıız için renkli kumbaralar

Renkli kumbara modelleri Çocuk kumbaraları Çocuklarınıza para biriktirme alışkanlığı öğretmek için kumbara kullanabilirsiniz meleklerim. Bu sevimli kumbaralar çocuğunuzun çocuk odası ile uyumlu bir görünüm sağlarken aynı zamanda da çocuğunuzun birikim kavramını öğrenmesinde fayda sağlayacaklar.

Sayfayı Paylaş