gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler Kitabının Yazarı Kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler Kitabının Yazarı Kimdir ? Kızlar hadi biliyorsanız lütfen cevap verin.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Arkadaşım... Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler kitabını Grimm Kardeşler (Jacob Grimm ve Wilhelm Grimm) yazmıştır. Kötü kalpli ve kıskanç bir üvey anne tarafından kendisinden daha güzel olduğu için öldürülmek üzere ormana gönderilen ve ormanda cücelerle beraber yaşamaya başlayan bir prensesi anlatan masaldır.

Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler Kitabının Yazarı Kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pamuk prenses ve yedi cüceler.. Masalı

Pamuk prenses ve yedi cüceler.. Masalı

yedi cücelerin isimleri yedi cüceler isimleri 7 cücelerin adları pamuk prenses ve cüceler masalı Her yerin karla kaplı olduğu bir kış günüymüş. Bir kraliçe, sarayının pencerelerinden birinin arkasında bir yandan nakış işliyor, bir yandan da hayal kuruyormuş. Derken birden parmağına iğne batmış ve gergefin üstüne üç damla kan akmış. Kraliçe kan damlalarına bakar bakmaz, “Çocuğum kız olursa,...
  2. Gülüşün Ve Unutuşun Kitabı Kitabının Yazarı Kimdir

Gülüşün Ve Unutuşun Kitabı Kitabının Yazarı Kimdir

Arkasdaşlar Gülüşün Ve Unutuşun Kitabı Kitabının Yazarı Kimdir bilen varsa bana yazarın ismini verirse sevinirim. şimdiden tşk ederim.
  3. İhtişam Ve Sefalet Kitabının Yazarı Kimdir

İhtişam Ve Sefalet Kitabının Yazarı Kimdir

İhtişam Ve Sefalet Kitabının Yazarı Kimdir ? Arkadaşlar merhaba dedim ve hemen sorumu sorayım İhtişam Ve Sefalet Kitabının Yazarı Kimdir? Hatırlıyamadım emin değilim daha doğrusu :S
  4. Masumiyet Ve Deneyim Şarkıları Kitabının Yazarı Kimdir

Masumiyet Ve Deneyim Şarkıları Kitabının Yazarı Kimdir

Masumiyet Ve Deneyim Şarkıları Kitabının Yazarı Kimdir arkadaşlar bu kitabı okuyan var mı varsa yazarın adını yazın!
  5. Aşk Ve Gurur Kitabının Yazarı Kimdir

Aşk Ve Gurur Kitabının Yazarı Kimdir

Aşk Ve Gurur Kitabının Yazarı Kimdir yazarın adını hatırlayan varsa bu sayfaya yazsın.

Sayfayı Paylaş