gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Paranızı nerde ve nasıl değerlendiriyorsunuz ?

Konu, 'Melekonomi' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Sevgili meleklerim ; Malum hayat şartları zor .Ve tek bir maaş evi geçindirmeye yetmiyor.Hele ki bir de çocukalarınız varsa harcamalara ,onların taleplerine yetişemeyebilirsiniz.Peki siz çalıyormusunuz? Çalışıyorsanız paranızı nasıl değerlendiriyorsunuz ?Yada ev hanımıysanız eşiniz siz ne kadar para veriyor ve bu parayı nasıl değerlendiriyorsunuz ?

2. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    uyy işte bu konuda fena çuvallarım ben çünkü hiç tutumlu değilim eşimde bende çalışıyorum evimiz ve arabamız var şükür ama ben çok savruk olduğum için uç uca baş başa geçiniyoruz :dil::dil::dil: ama çalışmasamda sıkışmam eşimin maaşı gayet güzel sadece biraz kemerleri sıkmam gerekebilir

3. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Ekonomik açıdan bizim de çok şükür bir sıkıntımız yok.Ama kendi paranı kazanmak gibisi de yok.Kazandığım paranın çoğu yardımlara gidiyor.Geri kalanı ise hep kıyafete :p Bir ara çeyrek altın biriktirmeye çalışmıştım oda başkasına gitti :rolleyes: Ama öyle bayanlar varki 3-5 lirayla birikimler yapıyor ve ben hayran kalıyorum.Varsa o hanımlardan tüyolar bekliyoruz :oops:

4. Meleklerin Meleği :)

Meleklerin Meleği :) *Tüm hamişler toplandık Topik Sorumlusu* Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.148
    Ödül Puanları:
    93
    ben geldımm ısteeeee :D benaylık altın alırım muhakkak hatta tup ebeebek yaprken ben cıkardımmm esım sok oldu cok sukur ev araba bıızmde var ama ben savruk bıırı deılımdır kesınlıkle gıyınmeye cok paraharcarım kıyafet ıcın ama bellı sıınrlarım vardır her ay altın benm borcum gbıdır :D bu arada da kumbaram vardır ıkı uc ayda bır doldururum 300 400 cıkar en azından ama daha hıcbırını acmadım :D hahahaa ben ne pıntıymısım yaaawww benı konusturmayın beyzaa hanımcım ama sımdı tupe harcadık calısmıorum bu ara valla evde yatıorum

prenses 1989 bunu beğendi.
  5. Kuzusunun Anası

Kuzusunun Anası Forum Okuru

ben ev hanımıyım borclarımız var :( ama bimden yada indirim olan yerlerden alıyorum ihtiyacımı bizim burda indirimli ve ucuz elbise satan yerler var oradan da giysilerimi falan alıyorum ayakkabılarımı da aynı şekilde 1 tl bile olsa kenara atıyorum belli bir miktara ulaşınca pzar ihtiyacımı gideriyorum

6. Birolum

Birolum Forum Okuru

Bende özel bir şirkkete çalışıyorum 1 tane çocuğum var.Eşimden ayrıyım nafaka talep etmedim etsemde zaten kendi durumu iyi değil.Kazandığım ev kirası ,elektirik,su mutfak masrafı,çocuğumun ihtiyaçları derken ay sonunu zor getiriyor kredi kartına yükleniyorum.Ek iş bakmaya başladım gerçekten geçim zor .

prenses 1989 ve BEYZA21 bunu beğendi.
  7. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Yorumlar için teşekkür ederim hanımlar..

8. zafer dağ

zafer dağ Forum Okuru

Şimdiki hanımlar biriktirmekten çok harcıyor yok nedir bilmiyor benim hanımım ay sonunu nasıl getiriyorum bilmez anca getir anca götür der yahu işten ayrıldım korkudan işten çıktığımı söyleyemedim gittim sağdan soldan borc ettim eve elim dolu gideyimde işsiz olduğumu çakmasın diye.yeri geldimide ailesinin yardımını tokat gibi suratıma çarpıyor ben eşime yetemiyorum ama size tavsiye eşinize fazla yüklenmeyin saygılar selamlar

BEYZA21 bunu beğendi.
  9. Kuzusunun Anası

Erkek üye yasak diye biliyorum ama esinize isten ayrıldığını zi soyleyin gucubuz yettigi kadarını alin durumunuzu anlatin eminim ki esiniz anlayacak tir.

BEYZA21 bunu beğendi.
  10. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ; Beyefendi forum okuru, üyemiz değil.Keyifli paylaşımlar ..

11. Kuzusunun Anası

üye olmadan da yazabiliyor musun?

BEYZA21 bunu beğendi.
  12. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Tabiki ..Bzim onayımızdan geçiyor.Sakıncalı bir durum yok ise dışardan gelen yorumları ,soruları,önerileri onaylıyoruz.

Kuzusunun Anası bunu beğendi.
  13. Ömer budak

Ömer budak Forum Okuru

Bu zamanda para biriktirmek zor biriktirene helal olsun.Asgari ücretle tek başıma kendimi geçindiremiyorum

BEYZA21 bunu beğendi.
  14. Kuzusunun Anası

tek maaşa kirasıydı çocugun(Allah eksikliğini göstermesin) evin ihtiyacıydı çok zor güzel şartarda yaşmak için ya iki kişinin de çalışıp 3000 tl aylık kazanmaları gerekiyor yada daha fazla dışarı adım atmak 50 tl den çıkıyor :( Allah herkese helalinden ve bereketli kazanç nasip etsin

BEYZA21 bunu beğendi.
  15. Kuzusunun Anası

durumu olmasa bile nafaka çocugunuzun hakkı 50 tl bile olsa almalıydınız

BEYZA21 bunu beğendi.
Paranızı nerde ve nasıl değerlendiriyorsunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. merhaba kızım 4 yasında ve parfüm almak istiyorum  nerden ve nasıl bişe alabılırim

merhaba kızım 4 yasında ve parfüm almak istiyorum nerden ve nasıl bişe alabılırim

:hamile: merhabalar siteye yeni üye oldum aradıgım herseyı buluyorum ama kızımın yaş günü ve parfüm istemişti benden cocuklara özel bir parfüm olsun istiyorum sizce nerden ve nasıl alabilrim yardımcı olurmusunuz :) vimjo nasıl mesela bir bilginiz varmı
  2. paranın icadı ve tarihçesi

paranın icadı ve tarihçesi

paranın icadına neden gerek duyulmuş paranın icadı kısaca tarihçesi kısaca Bu yazı: paranın icadı ve tarihçesi içerik kısaca.. Paranın İcadı,paranın bulunuşu,para ne zaman bulundu,parayı kim buldu,para ve tarihçesi, ilk para hakkında merak edilen bilgileri içermektedir. Para, hayatın hem en acı, hemde en tatlış eyidir heralde diye düşünüyorum. Ayrıca, parayı icad eden, günah mı işledi yoksa...
  3. Bayat Pideleri Nasıl Değerlendiriyorsunuz Melekler?

Bayat Pideleri Nasıl Değerlendiriyorsunuz Melekler?

bayat pideden neler yapılır bayat pidelerden ne yapılır bayat pideleri nasıl değerlendiririm Sevgili melekler, israftan her zaman kaçınmalı, elimizden geldiğince ne yediklerimizde ne de kullandıklarımızda israf etmemeliyiz. Ancak ne kadar dikkat etsek de, özellikle Ramazan sofraları için alınan pideler artabiliyor ve ertesi güne de bayatlamış olarak kalabiliyor. Eminim siz melekler bu bayat...
  4. Babalık testi nerde ve nasıl yapılır?

Babalık testi nerde ve nasıl yapılır?

Babalık testi yaptıracağınız kurumun moleküler genetik alanında Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlı olmasına dikkat ediniz. Babalık testi yapılırken mutlaka analiz yapılacak kişilerin onayı alınmalıdır. Testin yapılacağı kişi 18 yaşından küçük ise resmi anne ya da resmi babadan onay alınması gerekmektedir. Kişilerin onayı alınmadan analiz yapılması genetik hastalıklar tanı merkezleri...
  5. Eski paralar para eder mi?

Eski paralar para eder mi?

İzmir’de koleksiyoncuların ilgi gösterdiği Atatürk resimli paralar servet ediyor. 1925 yılında basılan ve piyasada kullanılmaya başlanan, üzerinde Atatürk’ün resmi bulunan 500 ile 1000 liralık banknotların fiyatı 10 bin ile 16 bin lira arasında değişiyor. Atatürk’ün silah arkadaşı eski Cumhurbaşkanı ve başbakanlardan İsmet İnönü’nün resmi bulunan ve daha sonraki yıllarda basılan 100 liralar...

Sayfayı Paylaş